2024. május 21, kedd - Konstantin

Hírek | Helyi

Női Vuelta - Vas Blankáék harmadik helye a nyitó csapatidőfutamon.
2024. Április 29. 08:38, hétfő |

Az SD Worx-Protime - Vas Blankával a sorában - harmadik helyen zárt a Vuelta női országúti kerékpáros körversenyt nyitó vasárnapi csapatidőfutamon.

Ökölvívó Eb - Bernáth Attila ezüstérmes.
2024. Április 29. 08:28, hétfő |

Az 51 kilogrammban szereplő Bernáth Attila ezüstérmet nyert vasárnap a belgrádi ökölvívó Európa-bajnokság zárónapján, miután a fináléban veszített.

Labdarúgó NB I - Hat pontra faragta hátrányát a Kisvárda.
2024. Április 29. 08:18, hétfő |

Az utolsó előtti Kisvárda meglepetésre legyőzte vasárnap a második helyért harcoló, vendég Fehérvárt a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójában, ezzel hat pontra faragta hátrányát a tizedik, már bennmaradó helyen álló Újpesttel.

Evezős Eb - Galambos Péter negyedik helyével zártak a magyarok.
2024. Április 29. 08:08, hétfő |

A kétszeres Európa-bajnok Galambos Péter könnyűsúlyú egyárban szerzett negyedik helyével zárták a magyarok a szegedi evezős Európa-bajnokságot.

Kora nyárias idő.
2024. Április 29. 08:00, hétfő |

Főként a Dunántúlon szűrhetik vastagabb fátyolfelhők a napfényt, a Dunától keletre viszont sok napsütésre számíthatunk.

Evezős olimpiai kvalifikáció - Nem szereztek kvótát a magyar egységek.
2024. Április 28. 14:10, vasárnap |

A férfi egypárban kétszeres olimpikon Pétervári-Molnár Bendegúz és a Szili Dorina, Bene Dorottya női könnyűsúlyú kétpár is ötödik lett a szegedi olimpiai és parakvalifikációs regattán.

Ismét megrendezik a járműipari kiállítást Esztergomban.
2024. Április 28. 08:45, vasárnap |

Az idén 7. alkalommal nyílik meg a járműipari kiállítás Esztergomban: az Akkor és Most Jármű Expo április 27-28-án a Nagy Duna sétányon várja az érdeklődőket.

Hóbor Zalán és Bukovszki Tünde nyerte a sprint távú duatlon ob-t.
2024. Április 28. 08:40, vasárnap |

A férfiaknál Hóbor Zalán, míg a nőknél Bukovszki Tünde nyerte a sprint távú duatlon országos bajnokságot szombaton, Balatonbogláron.

Érdi Mária hetedik az olimpia előtti utolsó nagy vitorlásversenyen.
2024. Április 28. 08:35, vasárnap |

Az Európa-bajnok Érdi Mária a hetedik helyen végzett a hyéres-i nemzetközi vitorlásverseny ILCA 6 hajóosztályában.

Labdarúgó NB I - Diósgyőri döntetlenjével a Kecskemét is biztos bennmaradó.
2024. Április 28. 08:30, vasárnap |

A Diósgyőr gól nélküli döntetlent játszott a vendég Kecskeméttel a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombati játéknapján.

Ökölvívó Eb - Lakos Regina ezüstérmes.
2024. Április 28. 08:25, vasárnap |

A 70 kilogrammban szereplő Lakos Regina ezüstérmet nyert szombaton a belgrádi ökölvívó Európa-bajnokságon, miután a döntőben kikapott orosz riválisától.

Kozák Danuta is indul az idei első kajak-kenu válogatóversenyen.
2024. Április 28. 08:21, vasárnap |

A hatszoros olimpiai bajnok Kozák Danuta is indul a jövő héten sorra kerülő, idei első kajak-kenu válogatóversenyen.