2024. május 11, szombat - Ferenc

2024. Április 28. 08:21, vasárnap | Helyi sport
Forrás: MTI-SZEGED

Kozák Danuta is indul az idei első kajak-kenu válogatóversenyen.

A hatszoros olimpiai bajnok Kozák Danuta is indul a jövő héten sorra kerülő, idei első kajak-kenu válogatóversenyen.

A szövetség honlapján található nevezések alapján a 37 esztendős kiválóság K-2 500 méteren a kétszeres olimpiai bajnok Csipes Tamarával, valamint a négyes tagjaként - Csipes, Hadvina Dóra és Gazsó Alida mellett - ül hajóba a szolnoki viadalon.

Kozák legutóbb a 2021-es koppenhágai világbajnokságon versenyezett.

2024. Május 11. 17:40, szombat | Helyi sport

Giro d\'Italia - Pogacar szakaszgyőzelemmel őrzi első helyét, Valter feljött a 43. helyre.

Az összetettben vezető szlovén Tadej Pogacar nyerte a Giro d\'Italia országúti kerékpáros körverseny szombati, nyolcadik szakaszát, míg Valter Attila szűk nyolc perc hátránnyal a 34. lett, és az összetettben feljött a 43. helyre.

2024. Május 11. 17:35, szombat | Helyi sport

Labdarúgó NB I - A Puskás Akadémia harmadszor is legyőzte az MTK-t.

A Puskás Akadémia FC 3-1-re nyert az MTK otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 32., utolsó előtti fordulójának szombati játéknapján.

2024. Május 11. 15:25, szombat | Helyi sport

Kajak-kenu vk - Kopasz győzött, három magyar érem szombaton délután.

A magyar versenyzők egy arany- és két bronzérmet szereztek a szombat délutáni döntőkben a szegedi kajak-kenu világkupa-versenyen.

2024. Május 11. 11:21, szombat | Helyi sport

Kajak-kenu vk - Négy magyar érem, közte egy arany szombaton délelőtt.

A magyar versenyzők négy érmet, egy-egy aranyat és ezüstöt, valamint két bronzot szereztek a szombat délelőtti döntőkben a szegedi kajak-kenu világkupa-versenyen.