2024. május 4, szombat - Mónika

2024. Április 25. 08:25, csütörtök | Helyi sport
Forrás: MTI-BELGRÁD

Ökölvívó Eb - Virbán Gábor és Kovács Richárd is elődöntős.

Bernáth Attila után Virbán Gábor és Kovács Richárd is bejutott a négy közé, így már biztosan érmes a belgrádi ökölvívó Európa-bajnokságon.

A magyar szövetség beszámolója szerint az 54 kilogrammos súlycsoportban szereplő Virbán fantasztikus teljesítményt nyújtva győzte le az örmény Davit Yegoryant.
A 63,5 kilogrammos kategóriában érdekelt Kovács a román Robert Eusebiu Jitaru felett aratott diadalt magabiztos ökölvívással.

A szerdai versenynapon még három magyar lép szorítóba az elődöntőbe kerülésért.

2024. Május 04. 08:35, szombat | Helyi sport

Giro d\'Italia - Valter a mezőny egyetlen magyarja, Pogacar a toronymagas favorit.

Valter Attila személyében egyetlen magyar indul a szombaton rajtoló 107. Giro d\'Italia országúti kerékpáros körversenyen, amelynek toronymagas esélyese a szlovén Tadej Pogacar.

2024. Május 04. 08:09, szombat | Helyi sport

Női Vuelta - Vas Blanka két helyet visszacsúszott összetettben.

Vas Blanka a 102. helyen ért célba a női Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny hatodik szakaszán, ezzel összetettben két pozíciót visszacsúszva az 54. helyen áll.

2024. Május 04. 08:05, szombat | Helyi sport

Schmidt Ádám: a közösségi sportnak kiemelt szerepe van a sportirányításban.

A közösségi sport kiemelt szerepet játszik a sportirányításban, a cél az, hogy minél többen vegyenek részt a tömegsportban - jelentette ki a Honvédelmi Minisztérium sportért felelős államtitkára.

2024. Május 04. 08:04, szombat | Helyi sport

Miami Nagydíj - Verstappen volt a leggyorsabb az első szabadedzésen.

A világbajnoki címvédő Max Verstappen volt a leggyorsabb a Forma-1-es Miami Nagydíj pénteki első szabadedzésén.