2024. május 5, vasárnap - Györgyi

Giro d\'Italia - Narváez nyerte az első szakaszt, Valter a kilencedik.
2024. Május 05. 08:41, vasárnap |

Jhonatan Narváez nyerte szombaton a Giro d\'Italia országúti kerékpáros körverseny nyitószakaszát, melyen a mezőny egyetlen magyar indulója, Valter Attila kilencedik lett.

TCR World Tour - Michelisz egy 3. és egy 11. hellyel az összetett élén maradt.
2024. Május 05. 08:38, vasárnap |

A szombaton rendezett első futamon a harmadik helyről rajtolva harmadikként is ért célba a címvédő Michelisz Norbert a túraautós TCR World Tour idei szezonjának második állomásán.

Labdarúgó NB I - A Diósgyőr kiütésével őrizte meg élvonalbeli tagságát az Újpest.
2024. Május 05. 08:24, vasárnap |

Az Újpest 7-0-ra legyőzte a vendég Diósgyőr együttesét a labdarúgó OTP Bank Liga 31. fordulójának szombat esti mérkőzésén, ezzel bebiztosította élvonalbeli tagságát.

Verstappen mindent vitt.
2024. Május 05. 08:16, vasárnap |

A sprintfutamot és az időmérőt is Verstappen nyerte Leclerc előtt Miamiban.

Labdarúgó NB I - A felcsúti vereségével a Kisvárda közelebb került a kieséshez.
2024. Május 05. 08:08, vasárnap |

Az éremért, illetve nemzetközi kupaszereplésért küzdő Puskás Akadémia 4-2-re nyert otthon a Kisvárda ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 31. fordulójában.

Nyárias meleg, futó záporokkal.
2024. Május 05. 08:00, vasárnap |

Kezdeti napos időt egyre több gomoly és fátyolfelhő zavarhatja meg.

Tevecsikó született a Szegedi Vadasparkban
2024. Május 05. 06:00, vasárnap |

Tevecsikó született a Szegedi Vadasparkban, a néhány napos állat felcseperedését a látogatók is figyelemmel kísérhetik a kifutóban - közölte az intézmény közösségi oldalán szombaton.

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 18. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

Labdarúgó NB I - Újabb hazai vereségével a Mezőkövesd lesz az utolsó.
2024. Május 04. 15:00, szombat |

A már biztos kieső Mezőkövesd hazai pályán 2-1-re kikapott a Zalaegerszegtől a labdarúgó OTP Bank Liga 31. fordulójának szombati játéknapján; ezzel eldőlt, hogy a borsodiak végeznek az utolsó helyen az élvonalban.