2024. május 17, péntek - Paszkál

Kajak-kenu vk - Kopasz győzött, három magyar érem szombaton délután.
2024. Május 11. 15:25, szombat |

A magyar versenyzők egy arany- és két bronzérmet szereztek a szombat délutáni döntőkben a szegedi kajak-kenu világkupa-versenyen.

Kajak-kenu vk - Négy magyar érem, közte egy arany szombaton délelőtt.
2024. Május 11. 11:21, szombat |

A magyar versenyzők négy érmet, egy-egy aranyat és ezüstöt, valamint két bronzot szereztek a szombat délelőtti döntőkben a szegedi kajak-kenu világkupa-versenyen.

Tour de Hongrie - Nys türelmes támadása sárga trikót ért a Kékestetőn, Dina a legjobb magyar.
2024. Május 11. 08:55, szombat |

A belga Thibau Nys diadalmaskodott a Tour de Hongrie országúti kerékpáros körverseny harmadik szakaszán, ezzel átvette a vezetést összetettben. Legjobb hazai versenyzőként a magyar válogatott Dina Márton zárta az etapot.

Giro d\'Italia - Az összetettben vezető Pogacar nyerte az időfutamot, Valter visszacsúszott.
2024. Május 11. 08:40, szombat |

Az összetettben vezető szlovén Tadej Pogacar nyert a Giro d\'Italia országúti kerékpáros körverseny pénteki 40,6 kilométeres időfutamát, előnye így 2 perc 36 másodpercre nőtt, míg Valter Attila a 102. lett, és visszacsúszott.

Gyémánt Liga - Takács Boglárka ötödik Dohában.
2024. Május 11. 08:30, szombat |

Takács Boglárka országos csúcstartó sprinter ötödik helyen ért célba a Dohában zajló atlétikai Gyémánt Liga-versenyen, pénteken.

Olimpiai kvalifikációs birkózóverseny - Lévai Zoltán olimpiai kvótás.
2024. Május 11. 08:20, szombat |

Lévai Zoltán megnyerte kvótaosztó mérkőzését a kötöttfogásúak 77 kilós súlycsoportjában a birkózók utolsó olimpiai kvalifikációs viadalán, Isztambulban, ezzel részvételi jogot szerzett a párizsi játékokra.

Labdarúgó NB I - Simán nyert a Kecskemét Újpesten.
2024. Május 11. 08:10, szombat |

Kecskemét vendégként 3-0-ra győzött az Újpest ellen pénteken a labdarúgó OTP Bank Liga 32. fordulójának nyitómérkőzésén.

Hétvégén is jó idő lesz, csak néhol lehet zápor.
2024. Május 11. 08:00, szombat |

Eleinte napos idő várható, később gomolyfelhők képződnek, illetve délután észak-északnyugat felől a fátyolfelhőzet is megnövekszik.

A Magna Carta egyik példányának vitrinjét próbálták összetörni környezetvédelmi aktivisták Londonban
2024. Május 11. 07:03, szombat |

Az angol-brit alkotmányosság ősi jogforrása, a Magna Carta egyik példányának tárolóját próbálták összetörni környezetvédelmi aktivisták pénteken a londoni brit nemzeti könyvtárban.

EU20 - Koncertek, futóverseny, családi programok az évfordulón
2024. Május 11. 07:02, szombat |

Egész napos fesztivállal, benne futóversennyel, koncertekkel, családi programokkal várják a közönséget május 12-én a fővárosi Szabadság téren Magyarország EU-csatlakozásának 20. évfordulója alkalmából.