2024. május 17, péntek - Paszkál

Labdarúgó NB I - Elvesztette tavaszi veretlenségét a Ferencváros.
2024. Május 12. 08:18, vasárnap |

A Diósgyőr 2-0-ra legyőzte otthon a bajnok Ferencvárost a labdarúgó OTP Bank Liga 32. fordulójában.

A magyar grafikus zseni élete - Würtz Ádám
2024. Május 12. 08:13, vasárnap |

Harminc éve, 1994. május 13-án halt meg Würtz Ádám Munkácsy Mihály-díjas grafikus, illusztrátor.

Női kézilabda NB I - A győri rangadón szakadt meg az FTC veretlensége.
2024. Május 12. 08:10, vasárnap |

A címvédő Győr házigazdaként 32-30-ra legyőzte a Ferencvárost a női kézilabda NB I szombati rangadóján.

Halálos baleset történt Csécse és Szarvasgede között.

Fának csapódott egy autó a Nógrád vármegyei Csécse és Szarvasgede között szombat este, a jármű sofőrje a helyszínen meghalt közölte az Országos Mentőszolgálat és az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.

Szeles idő hozza vissza a napsütést.
2024. Május 12. 08:00, vasárnap |

Kezdetben többfelé számíthatunk erősen felhős időre, az Alföldön elszórtan záporok is kialakulhatnak.

Giro d\'Italia - Pogacar szakaszgyőzelemmel őrzi első helyét, Valter feljött a 43. helyre.
2024. Május 12. 07:48, vasárnap |

Az összetettben vezető szlovén Tadej Pogacar nyerte a Giro d\'Italia országúti kerékpáros körverseny szombati, nyolcadik szakaszát, míg Valter Attila szűk nyolc perc hátránnyal a 34. lett, és az összetettben feljött a 43. helyre.

Karate Eb - Tadissi Martial aranyérmes.
2024. Május 12. 07:00, vasárnap |

Európa-bajnoki aranyérmet nyert Tadissi Martial, a Honvéd karatékája a sportág 59. kontinensviadalán a horvátországi Zárában (Zadar) szombaton.

Futsal MK - A DEAC és a Tolna a női döntős.
2024. Május 11. 15:41, szombat |

A címvédő DEAC 2-0-ra legyőzte a hazai pályán játszó TFSE-t, míg a Tolna-Mözs 4-1-re múlta felül a Salgótarjáni VSE-t szombaton a futsal Magyar Kupa női elődöntőjében a Dr. Koltai Jenő Sportközpontban.

Kajak-kenu vk - Kopasz győzött, három magyar érem szombaton délután.
2024. Május 11. 15:25, szombat |

A magyar versenyzők egy arany- és két bronzérmet szereztek a szombat délutáni döntőkben a szegedi kajak-kenu világkupa-versenyen.

Kajak-kenu vk - Négy magyar érem, közte egy arany szombaton délelőtt.
2024. Május 11. 11:21, szombat |

A magyar versenyzők négy érmet, egy-egy aranyat és ezüstöt, valamint két bronzot szereztek a szombat délelőtti döntőkben a szegedi kajak-kenu világkupa-versenyen.

Tour de Hongrie - Nys türelmes támadása sárga trikót ért a Kékestetőn, Dina a legjobb magyar.
2024. Május 11. 08:55, szombat |

A belga Thibau Nys diadalmaskodott a Tour de Hongrie országúti kerékpáros körverseny harmadik szakaszán, ezzel átvette a vezetést összetettben. Legjobb hazai versenyzőként a magyar válogatott Dina Márton zárta az etapot.

Giro d\'Italia - Az összetettben vezető Pogacar nyerte az időfutamot, Valter visszacsúszott.
2024. Május 11. 08:40, szombat |

Az összetettben vezető szlovén Tadej Pogacar nyert a Giro d\'Italia országúti kerékpáros körverseny pénteki 40,6 kilométeres időfutamát, előnye így 2 perc 36 másodpercre nőtt, míg Valter Attila a 102. lett, és visszacsúszott.