Városlista
2021. augusztus 5, csütörtök - Krisztina

Képek | Kultúra

Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2019-2020.

2021-06-03 20:00:00

Jó tanuló Jó sportoló díjazott tanulói 2019-2020. tanév

Péter Nándor Beszterce kerékpár
Cyclocross Országos Bajnokság 1. hely
Testnevelője: Szabó Tamás
Edzője: Péter Nándor

Kasza Luca Kodály atlétika
Atlétika Diákolimpia Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság Országos Döntő – távolugrás csapat 5. hely
Testnevelője: Mrakics Nikolett
Edzői: Mrkaics Nikolett, Bakos László

Kiss Dalma Kodály atlétika
Atlétika Diákolimpia Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság Országos Döntő – távolugrás csapat 5. hely
Testnevelője: Mrakics Nikolett
Edzői: Mrakics Nikolett, Bakos László

Tóth Luca Sarolta Kodály atlétika
Atlétika Diákolimpia Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság Országos Döntő – távolugrás 5. hely
Testnevelője: Mrakics Nikolett
Edzői: Mrakics Nikolett, Bakos László

Balogh Bertold Székhelyintézmény Judo, sakk
Országos Bajnokság Diák „C” korcsoport 5. hely
Testnevelője: Szarvas József
Edzője: Megyeri László

Hegedűs Flóra Székhelyintézmény biatlon, atlétika
Biatlon Légpuskás Egyéni Országos Bajnokság serdülő II. leány 2. hely
Testnevelője: Szarvas József
Edzője: Máté Csaba

Tóth Barbara Székhelyintézmény Triatlon, duatlon
Terepduatlon Országos Bajnokság 1. hely
Testnevelője: Bagyal Péter
Edzője: Szuhán Attila

Vági Dániel István Székhelyintézmény atlétika
Hegyifutó Országos Bajnokság serdülő fiúk 6. hely
Testnevelője: Szarvas József
Edzői: Mrakics Nikolett, Bakos László

Bali Sára Bolyai duatlon, atlétika, kerékpár
Duatlon Diákolimpia Országos Döntő VI. korcsoport 1. hely, Atlétika Diákolimpia Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság Országos Döntő V-VI. korcsoport 4x800 m váltófutás csapat 3. hely
Testnevelője: Czímerné Séber Darinka
Edzői: Máté Csaba, Nagy Péter

Bozó Fanni Bianka Bolyai strandkézilabda
Nemzeti Strandkézilabda Bajnokság Országos döntő 3. hely
Testnevelője: Czene Éva
Edzője: Kis Dániel

Hajósi Ferenc Bolyai atlétika
Atlétikai Diákolimpia Ügyességi és Váltófutó csapatbajnokság országos döntő V-VI. Korcsoport magasugró csapat 5. hely
Testnevelője és edzője: Pálfalvai Zoltán

Herencsényi Róza Bolyai duatlon
Terepduatlon Országos Bajnokság 3. hely
Testnevelője: Telek Gyula
Edzője: Szuhán Attila

Laczkó Rozina Luca Bolyai triatlon, atlétika
Atlétikai Diákolimpia Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság Országos Döntő V-VI. Korcsoport 4x800 méteres váltófutás 3. hely
Testnevelője: Czímerné Séber Darinka
Edzői: Török Alfréd, Király Kristóf, Pozsgay Gábor, Vanek Gábor

Mag Fruzsina Bolyai tájékozódási futás, atlétika
Országos Nyílt Pontbegyűjtő Csapatbajnokság 2. hely, Atlétikai Diákolimpia Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság Országos Döntő 4x800 m váltófutás 3. hely, Ifjúsági Fedettpályás Atlétikai Országos Bajnokság 3000 m 3. hely
Testnevelője: Czene Éva
Edzője: Sramkó Tibor

Mag Viktória Bolyai tájékozódási futás, atlétika
Nyílt Rövidtávu Országos Egyéni Bajnokság 1. hely,
Normáltávú Országos Egyéni Nyílt Bajnokság 1. hely,
Országos Nyílt Pontbegyűjtő Csapatbajnokság I. helyezés
Atlétika Diákolimpia Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság Országos Döntő V-VI. Korcsoport 4x800 méteres váltófutás 3. hely
Testnevelője: Czene Éva
Edzője: Sramkó Tibor

Majcher Emese Bolyai vívás
Kadet Női Párbajtőr Országos Bajnokság egyéni 6. és csapat 4. helyezés
Testnevelője: Czímerné Séber Darinka
Edzője: Márka István

Nagy Boldizsár Bolyai atlétika
Atlétikai Diákolimpia Ügyességi és Váltófutó csapatbajnokság országos döntő V-VI. korcsoport magasugró csapat 5. hely
Testnevelője: Czene Éva
Edzője: Pálfalvai Zoltán

Nagy Szilvia Bolyai tájékozódási futás
Országos Nyílt Pontbegyűjtő Csapatbajnokság 2. hely
Testnevelője: Czene Éva
Edzője: Sramkó Tibor

Szanyi Szabolcs Bolyai atlétika
Atlétikai Diákolimpia Ügyességi és Váltófutó csapatbajnokság országos döntő V-VI. Korcsoport magasugró csapat 5. hely
Testnevelője és edzője: Pálfalvai Zoltán

Kiss Dominika Madách atlétika, úszás
Atlétika Diákolimpia Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság Országos Döntő V-VI. Korcsoport leány magasugró csapat 2. helyezés
Testnevelője: Havran Erzsébet
Edzői: Czímer Péter, Kalmár Ibolya

Szentgyörgyi Gábor Stromfeld judo
Magyar Nemzeti Ifjúsági Judo Csapatbajnokság 3. hely
Testnevelője: Bartus Zoltán
Edzője: Megyeri László

A 2020. évi kiemelkedő utánpótlás-nevelő tevékenységért díjazott testnevelők, edzők:

Czene Éva testnevelő
Kalmár Ibolya testnevelő-edző
Kovács Dénes kosárlabda edző
Megyeri László judo edző
Sebestyén Szilárd labdarúgó edző

Minden Díjazottnak Felkészítőknek Tanáraiknak Gratulálunk!





Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2019-2020.
Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2019-2020. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2019-2020. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2019-2020. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2019-2020. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2019-2020. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2019-2020. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2019-2020. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2019-2020. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2019-2020. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2019-2020. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2019-2020. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2019-2020. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2019-2020. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2019-2020. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2019-2020. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2019-2020. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2019-2020. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2019-2020. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2019-2020. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2019-2020. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2019-2020. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2019-2020. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2019-2020. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2019-2020.