Városlista
2025. augusztus 13, szerda - Ipoly

Hírek

2017. November 23. 12:17, csütörtök | Helyi
Forrás: police

Új technikai eszközök a rendőrőrsnek

Új technikai eszközök a rendőrőrsnek

A Magyarnándori Rendőrőrs munkatársai használhatják majd a helyi önkormányzat által adományozott távcsövet és a gépjárműpark tisztítására alkalmas magasnyomású mosót.

A Magyarnándori Közös Önkormányzati Hivatal épületében 2017. november 22-én Sándor István polgármester nagy értékű eszközöket adott át az önkormányzat nevében Csík Csaba rendőr alezredesnek, a Balassagyarmati Rendőrkapitányság vezetőjének.

Az ünnepélyes keretek között lebonyolított átadáson részt vettek az önkormányzat képviselő testületének tagjai, a település lelkésze, illetve a rendőrség részéről Oman Attila címzetes rendőr alezredes, a Magyarnándori Rendőrőrs parancsnoka.

Sándor István polgármester az ünnepélyes átadás során kiemelte a település vezetőségének és a rendőrségnek a több évtizede fennálló kiváló együttműködését. Kihangsúlyozta, hogy 25 évvel ezelőtt az országban elsők között Magyarnándorban jött létre rendőrőrs, amely nagyban hozzájárul a közrend és közbiztonság javításához.

A község önkormányzata egy korszerű, nagy látótávolságú távcsövet, illetve a gépjárműpark tisztítására alkalmas magasnyomású mosót adományozott a rendőrségnek. Az új technikai eszközök a jövőben a Magyarnándori Rendőrőrs beosztottjainak munkáját segítik.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 08. 12:31, péntek | Helyi

Fontos információk érkeztek az élelmiszer-utalványokról a nyugdíjasoknak

A Magyar Posta szeptember 1-től kezdi meg a nyugdíjasoknak járó élelmiszer-utalványok kézbesítését. A kézbesítési időszak október 15-én zárul le.

2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi

95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba

Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba

2025. Június 30. 21:39, hétfő | Helyi

A Társadalom Csendes Összeomlása, Amiről Senki Se Beszél

Emlékszel, hogy alig pár éve még azzal riogatták az embereket, hogy túlnépesedik a Föld és nem lesz mit ennünk? Nyilván azóta még több ember él a Földön, mégis megváltozott valami.

2025. Június 20. 10:10, péntek | Helyi

Dargay Attila - 98 éve született

1927. június 20-án született és 2009 október 20-án hunyt el Dargay Attila magyar rajzfilmrendező, képregényrajzoló. Tisztelgés Dargay Attila és Nepp József munkássága előtt.