Hírek
2021. Október 26. 09:53, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Több településen megnőtt a légszennyezettség

Több településen megnőtt a légszennyezettség a szálló por miatt.
A Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) keddi adatai szerint Sajószentpéteren egészségtelen a levegőminőség.
Nyíregyháza, Miskolc, Oszlár, Kazincbarcika, Putnok, Salgótarján, Dorog és Várpalota levegőjét kifogásoltnak minősítették a magas szállópor-koncentráció miatt.
A levegőhigiénés index rendszere négy kategóriát tartalmaz. Az első az elfogadható, a második a kifogásolt, a harmadik az egészségtelen, a negyedik a veszélyes minősítés.
Az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzésében azt írta: kedden és szerdán nem várható javulás a levegőminőségben.
Ezek érdekelhetnek még
2023. Május 29. 20:46, hétfő | Belföld
Zavargások Koszovóban - 20 magyar békefenntartó megsérült
A jelenlegi információk szerint több mint 20 magyar katona sérült meg, közülük 7 fő súlyosan, állapotuk stabil. A sérült magyar katonákat a Magyar Honvédség további kezelésre légi úton, Magyarországra szállítja.
2023. Május 29. 06:00, hétfő | Belföld
Kötélpályán hoztak fel egy szikláról lezuhant fiút a mélyből a tűzoltók Vértestolnánál
Lezuhant egy túrázó a Pes-kő-barlangnál Vértestolna közelében vasárnap, a tűzoltók kötélpályát építették ki, hogy a 15 éves fiút felhozzák a mélyből - mondta el a Komárom-Esztergom Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szó
2023. Május 29. 06:00, hétfő | Belföld
A héten is kora nyárias idő várható, sok napsütéssel
2023. Május 28. 11:13, vasárnap | Belföld
Csaknem 800 doboz cigi lapult a kárpitok alatt
Csaknem 800 doboz zárjegy nélküli cigarettát találtak a pénzügyőrök egy bolgár kisbuszban