Városlista
2025. június 20, péntek - Rafael

Hírek

2022. Június 26. 17:01, vasárnap | Belföld
Forrás: mti/fotók: police.hu

Tizenhét körözött kamiont foglaltak le Nagylakon és Csanádpalotán

Tizenhét körözött kamiont foglaltak le Nagylakon és Csanádpalotán

Tizenhét, az olasz hatóságok által körözött kamiont foglaltak le a magyar rendőrök a csanádpalotai autópálya-határátkelőhelyen és a nagylaki közúti határátkelőhelyen - közölte a rendőrség vasárnap honlapján.

Az egy flottába tartozó, Volvo és Scania gyártmányú tehergépjárművekkel csütörtök és szombat kötött jelentkeztek kilépésre a határátkelőhelyeken, de a járművek ellenőrzés során megállapították, hogy azokat az olasz hatóságok keresik.

A több, mint 127 millió forint értékű járműveket a rendőrök lefoglalták.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 20. 07:35, péntek | Belföld

Agrometeorológia: egyre súlyosabb a mezőgazdasági aszály

Egyre súlyosabb a mezőgazdasági aszály az országban és a következő 8-10 napban sem várható számottevő csapadék; egyre inkább felsejlik a 2022-es történelmi aszály rémképe

2025. Június 20. 07:33, péntek | Belföld

Nyár közepéig 131 új Credobus érkezik a MÁV Személyszállítási Zrt.-hez

Nyár közepéig 131 darab új Credobus-t ad át a MÁV Személyszállítási Zrt.-nek a Kravtex-Kühne csoport. Az első járművek már forgalomba álltak a Balaton térségében

2025. Június 20. 07:32, péntek | Belföld

NGM: hat helyet javított Magyarország az IMD nemzetközi versenyképességi ranglistáján

Magyarország hat helyet előrelépve a 48. lett a svájci IMD intézet legfrissebb nemzetközi versenyképességi ranglistáján.