Hírek
2013. Május 25. 14:54, szombat |
Sport
Forrás: MTI
Teke-vb - Romániát legyőzve döntős a férficsapat
Remek játékkal, 0-2-ről fordítva a magyar férfi tekeválogatott bejutott a döntőbe a zalaegerszegi csapat-világbajnokságon.
A honi sportági szövetség beszámolója szerint a Kiss Norbert, Kakuk Levente, Karsai László, Zapletán Zsombor, Nemes Attila, Farkas Sándor, Boanta Claudiu, Feher Zoltán Flavius, Kiss Tamás, Botházy Péter alkotta együttes Románia csapatát győzte le a szombati elődöntőben 6-2-re (3924 fa-3790 fa). Kiss Norbert és Zapletán volt a legeredményesebb magyar, mindketten 667 fával zártak.
A hazai gárda a 15 órakor kezdődő fináléban a Szerbia-Macedónia párharc győztese ellen lép pályára.
Még péntek este a címvédő magyar női tekeválogatott is továbbjutott: a negyeddöntőben Németország legjobbjai fölött diadalmaskodott 6.5-1.5-re (3646 fa-3537 fa).
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 19. 07:34, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Dárdai Pál lett az Újpest FC sportigazgatója
A korábbi szövetségi kapitány Dárdai Pált nevezték ki csütörtökön az Újpest FC labdarúgócsapatának sportigazgatójává.
2025. December 18. 07:34, csütörtök | Sport
Labdarúgó NB I - Az FTC szerződést hosszabbított Robbie Keane-nel
A Fizz Ligában címvédő és jelenleg második helyezett Ferencváros szerdán szerződést hosszabbított a labdarúgócsapat vezetőedzőjével, Robbie Keane-nel.
2025. December 17. 07:47, szerda | Sport
FIFA-gála - Ousmane Dembélé az év játékosa
A Nemzetközi Labdarúgó Szövetségnél (FIFA) Ousmane Dembélé, a Paris Saint-Gemain francia támadója nyerte el az év játékosa címet, amelyet kedd este a dohai díjátadó gálán adtak át.
2025. December 16. 07:03, kedd | Sport
Vizes vb 2027 - Huszonhárom napos lesz a budapesti vb
A 2027-es budapesti vizes világbajnokságot június 26. és július 18. között rendezik meg - jelentette be Schmidt Ádám sportért felelős államtitkár a hétfői sajtótájékoztatón.
