Városlista
2026. január 30, péntek - Martina

Hírek

2013. Szeptember 03. 14:19, kedd | Kék hírek
Forrás: MTI

Szatírt fogott el a rendőrség Szombathelyen

Szatírt fogott el a rendőrség Szombathelyen

Szeméremsértés és más bűncselekmények megalapozott gyanúja miatt fogtak el és vettek őrizetbe a rendőrök egy 32 éves férfit kedden Szombathelyen - olvasható a police.hu honlapon.

A közlemény szerint a szombathelyi rendőrök a bejelentést követő húsz percen belül elfogták a gyanúsítottat, aki kedd délelőtt az utcán nemi szervét mutogatta. A zalaegerszegi férfi kihallgatása jelenleg is tart.
A nyugat.hu hírportál úgy tudja, a férfi egy iskolában diákokat zaklatott, a rendőrség pedig a bejelentés után nagy erőket mozgósítva vette üldözőbe az elkövetőt, akit a Vajda János utcában az egyik családi ház udvarában egy idős férfi tartóztatott fel.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek

Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden

A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.

2026. Január 30. 07:07, péntek | Kék hírek

Kábítószer és alkohol hatása alatt állt a Romániában súlyos balesetet szenvedett görög kisbusz vezetője

Kábítószer és alkohol hatása alatt volt annak a Romániában balesetet szenvedett görög kisbusznak a sofőrje, amelyben hét ember vesztette életét - közölte csütörtökön az ügyben eljáró lugosi vádhatóság szóvivője.

2026. Január 28. 07:32, szerda | Kék hírek

Átvette a volánt a fiatalkorú utas, majd fának hajtott

A Kecskeméti Járási Ügyészség közúti baleset gondatlan okozása miatt vádat emelt egy fiatalkorúval szemben, aki azután, hogy a sofőrtől menet közben átvette a vezetést, fának hajtott az utasokkal teli furgonnal.

2026. Január 26. 06:58, hétfő | Kék hírek

Életveszélyes a jégen tartózkodni!

Életveszélyes a jégen tartózkodni, az enyhülő időjárásban olvad a természetes vizek jege, ezért senki ne menjen a jégre - figyelmeztetett az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője vasárnap.