Hírek
2014. November 18. 08:48, kedd |
Helyi
Forrás: infonograd
Salgótarján marad a megyeszékhely
A Fidesz hétfői frakcióülésén a párt képviselői nagy többséggel úgy döntöttek, hogy továbbra is Salgótarján maradjon Nógrád megye székhelye.
Erről Rogán Antal frakcióvezető tájékoztatta az Index.hu internetes portált.
Papíron arról kellett dönteni, hogy a megyei közgyűlés irodái átköltözzenek-e Balassagyarmatra. Az azonban nyilvánvaló volt, hogy ez előbb-utóbb a megyeszékhely-váltást is maga után vonná.
A megyeszékhely-költöztetés miatt két lobbi feszült egymásnak a pártban, és a Fidesz vezetése szokatlan módon nem adott útmutatást, hanem – az önkormányzati törvény módosítása előkészületeinek részeként – a képviselőkre bízta a döntést.
Forrás: index.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 27. 11:16, kedd | Helyi
VIDEÓ - Salgótarjánnak biztosra kell mennie!
Nehezen megszerzett előnyünket nem adhatjuk, nem ajándékozhatjuk a bizonytalan jövőre szavazókra. Gondolhat bárki bármit a város jövőjéről, de a tényekkel szemben haladni ésszerűtlen és felelőtlen dolog.
2026. Január 25. 13:32, vasárnap | Helyi
EGY RÈGI TÖRTÉNET!
Messziről jött emberek beszélnek zöldségeket, baloldali megmondóemberek pedig ferdítik a valóságot, ezért fontosnak tartom, hogy röviden bemutassam az én történetemet.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
