Hírek
2013. December 29. 15:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: infonograd
Rendőrkézen a fatolvajok
Fát loptak, de lebuktak: a tulajdonos figyelt fel rájuk és értesítette a rendőrséget.
A Salgótarjáni Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást M. András 21 éves és M. Milán 21 éves salgótarjáni lakos ellen. A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a gyanúsítottak 2013. december 26-án, valamint ezt megelőző – pontosan meg nem határozható időpontban - két alkalommal mentek fát lopni Salgótarjánban, amikor a tulajdonos őket már másodjára tetten érte és értesítette a rendőrséget. A rendőrök mindkét férfit a helyszínen elfogták, a rendőrkapitányságra előállították, majd gyanúsítottként hallgatták ki. Az eljárást az elrendelő szerv szabadlábon hagyásuk
mellett folytatja.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 02. 12:55, vasárnap | Helyi
Bejrút 50: aki utoljára szállt le a katasztrófát szenvedett Malév Tu-154-essel (Ep. 349)
Mazalin Tibor, a Malév vezető fedélzeti mérnöke teljesítette az utolsó, Rómából érkező járatot azzal a Tu-154-essel, amely 1975. szeptember 29-én este Libanonba indult tovább, de a bejrúti repülőteret már nem érte el.
2025. November 02. 12:30, vasárnap | Helyi
NEM TUDTA, HOGY ILYEN ERŐS AZ AUTÓ... A LEGDRÁGÁBB AUTÓS BAKIK, AMIK TÉNYLEG SOKBA KERÜLTEK!
Összegyűjtöttem nektek, miért fontos, hogy a vezetéshez ész is társuljon, vagyis hoztam nektek néhány elrettentő példát arról,
2025. November 02. 12:20, vasárnap | Helyi
Miért Gyártják A Chipek 90%-Át Tajvanon
A könyvekben a második világháborút gyakran „a motorok háborújaként” emlegetik.
2025. November 02. 09:50, vasárnap | Helyi
VOLT EGYSZER EGY ÖBLÖSÜVEGGYÁR
Salgótarján nem csak a bányászatról, az Acélgyárról volt híres egykor, hanem az üvegiparáról is. Képek egy „elfeledett” szakmáról, melyről híres volt Salgótarján.
