Hírek
2023. Április 28. 12:46, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Péntek hajnalban több helyen süllyedt 0 fok alá a hőmérséklet
Péntek hajnalban több helyen süllyedt 0 Celsius-fok közelébe vagy az alá a hőmérséklet, a Nógrád vármegyei Zabarban kerekítve mínusz 4 fokot mértek - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat.
A bejegyzéshez mellékelt infografika szerint a Nógrád vármegyei Zabarban mínusz 3,8 fokot mértek; elsősorban az ország középső részén volt jellemző, hogy 0 fok alá süllyedt a hőmérséklet.
Hozzátették: a nyugat-dunántúli tájakra már megérkezett a közeledő melegfront felhőzete, emiatt ott enyhébb volt az éjszaka. Keszthely tanyakereszt állomásán 9,3 fokot mértek.
A meteorológiai szolgálat tájékoztatása szerint a következő éjszakán már nem kell légköri fagyra számítani.
Csütörtökre virradóra a leghidegebbet a Nógrád vármegyei Mihálygergén mérték, -3,1 fokot.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 01. 13:00, szombat | Belföld
A Mol várakozásai szerint a most megvásárolt Aphrodité gázmező nagy hatással lesz az európai piacra
2026. Augusztus 01. 11:00, szombat | Belföld
Megjelent az új tanév rendje a Magyar Közlönyben
2026. Augusztus 01. 08:16, szombat | Belföld
Paks - Magyar Péter: évtizedek óta nem látott mértékű energetikai beruházások indulnak
Évtizedek óta nem látott mértékű beruházások indulnak a megújuló energia területén - közölte a paksi atomerőműben tartott pénteki sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszerelnök.
