Hírek
2014. Május 12. 10:00, hétfő |
Helyi
Forrás: infonograd
Parkoló újul meg Bátonyterenyén
Megújul a Bátonyterenyei Városüzemeltetési Kft. parkolója.
A munkálatok már elkezdődtek, a közelmúltban zúzottkővel töltötték fel a területet, amit a későbbiekben le is aszfaltoznak majd. A felújítást önerőből végzi a BÁVÜ, körülbelül egymillió forint értékben, nyilatkozta a helyi televíziónak Nagy Attila, a cég igazgatója, aki elmondta azt is, hogy két újabb hulladékszállító járművet is sikerült beszerezniük, amelyekkel hatékonyabbá és olcsóbbá válik a feladatellátás. Hamarosan indulhat a szelektív hulladékgyűjtés is, ami munkát teremthet a városban és a környező településeken élők számára. Gyularakodón korszerűsítik ugyanis a válogatórendszert, és a bővített tevékenység profitot is hozhat a cégnek.
Forrás: radiofocus.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 18. 08:46, csütörtök | Helyi
Videón - Nógrád megyébe kell jönnöd! Nézd meg a teljes beszélgetést!
Ahogy Becsó Zsolt is mondja: ha nyugalomra, gyönyörű túraútvonalakra és valódi értékekre vágysz, Nógrád megyébe kell jönnöd! Nézd meg a teljes beszélgetést!
2025. December 17. 09:41, szerda | Helyi
Salgótarján ébred - Adjuk az új város képeit, várjuk a véleményeket!
Salgótarján városközpont rehabilitációja építészeti tervpályázat 1. díj. A városközpont rehabilitáció hosszútávú célja, hogy élhető városközpont alakuljon ki Salgótarjánban. A cikk végén várjuk a véleményét.
2025. December 17. 09:41, szerda | Helyi
Salgótarján ébred - Adjuk az új város képeit, várjuk a véleményeket!
Salgótarján városközpont rehabilitációja építészeti tervpályázat 1. díj. A városközpont rehabilitáció hosszútávú célja, hogy élhető városközpont alakuljon ki Salgótarjánban.
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
