Hírek

2023. Szeptember 23. 17:21, szombat | Helyi sport
Forrás: MTI/BUKAREST

Női kézilabda BL - Négy góllal nyert Bukarestben a Győr

A Győri Audi ETO KC 27-23-ra győzött a CSM Bucuresti vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában.

Női BL, csoportkör, 3. forduló, A csoport:
CSM Bucuresti (román)-Győri Audi ETO KC 23-27 (12-14)
----------------------------------------------------
lövések/gólok: 42/23, illetve 47/27
gólok hétméteresből: 4/3, illetve 3/3
kiállítások: 4, illetve 2 perc

A legutóbb bronzérmes Győr a Brest idegenbeli és a Debrecen hazai legyőzésével rajtolt, a bukarestiek pedig vendéglátóként nyertek az Odense ellen, majd kikaptak a Bietigheim otthonában.
A Győr szerezte a találkozó első két gólját, negyedóra után pedig 9-4-re vezetett Ulrik Kirkely együttese, a román rivális innen zárkózott fel egy találatra (10-11). A dán tréner időt kért, és bár egyenlített a házigazda (11-11), szünetre kétgólos győri fórral vonultak a felek.

A második játékrész elején 16-16-nál újra egyenlített a román együttes, ezt követően azonban újfent ellépett néhány találattal a magyar csapat, amely már nem engedte ismét visszazárkózni ellenfelét.
Az európai szövetség honlapja alapján a legeredményesebb Kari Brattset lett hét góllal, csapattársa, Rju Un Hi ötször volt eredményes, akárcsak a hazaiakat erősítő Cristina Neagu.

Később:
B csoport:
Krim Mercator Ljubljana (szlovén) - FTC-Rail Cargo Hungaria 18.00

Ezek érdekelhetnek még

2024. Július 27. 11:11, szombat | Helyi sport

Párizs 2024 - Az evezős Pétervári-Molnár Bendegúz negyeddöntős.

Pétervári-Molnár Bendegúz harmadik helyen ért célba a férfi egypárevezősök szombati előfutamában a párizsi olimpián, ezzel negyeddöntőbe jutott.

2024. Július 27. 11:00, szombat | Helyi sport

Bósza Bori bronzérmes lett a Techno 293 szörf-világbajnokságon.

Bósza Bori bronzérmes lett az U19-es korosztályban a pénteken véget ért balatonföldvári Techno 293 szörfvilágbajnokságon.

2024. Július 27. 10:00, szombat | Helyi sport

II. Bárnai Szabadidős Lovasverseny, Nógrád Vármegyei Szabadidőlovas Bajnokság IV. fordulója.

2024.07.28-án Bárnába látogat a Fülöp LSE lovasai.Bökényi Lara,Deák Borbála,Földi Boglárka,Gulyás Eszter,Szegedi Kiara,Kis Virág Liliána,Király Bence,Molnár Lotti,Kósa Mira Anna,

2024. Július 27. 08:46, szombat | Helyi sport

Labdarúgó NB I - MTK-siker a zalaegerszegi idénynyitón.

Az MTK Budapest a 92. percben szerzett góllal 1-0-ra nyert a Zalaegerszeg otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 2024/25-ös idényének pénteki nyitómérkőzésén.