Hírek
2012. Július 31. 14:02, kedd |
Helyi
Forrás: infonograd
Nem jutott messzire a lopott biciklivel

2012. július 29-én egy hölgy bejelentést tett a Pásztói Rendőrkapitányságra, hogy ismeretlen személy a lépcsőházukból a kerékpár tárolóból eltulajdonította a biciklijét.
A rendőrök egy órán belül beazonosították és a rendőrkapitányságra előállították a kerékpár eltulajdonításával megalapozottan gyanúsítható 26 éves mátraverebélyi fiatalembert. A beszerzett adatok alapján megállapítást nyert, hogy a férfi Pásztón
az egyik lakóépület alagsorába a nyitott állapotban lévő ajtón át hatolt be és onnan eltulajdonította a mintegy 55.000 Ft értékű kerékpárt.
A férfit lopás vétsége miatt gyanúsítottként hallgatták ki, aki elismerte a bűncselekmény elkövetését. A kerékpárt a rendőrök tőle lefoglalták és visszaadták azt a sértett részére, így a lopással okozott kár megtérült.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 20. 10:10, péntek | Helyi
Dargay Attila - 98 éve született
1927. június 20-án született és 2009 október 20-án hunyt el Dargay Attila magyar rajzfilmrendező, képregényrajzoló. Tisztelgés Dargay Attila és Nepp József munkássága előtt.
2025. Május 24. 07:28, szombat | Helyi
Az özvegyi nyugdíjra vonatkozó változás
Jövőre változás jön: ki örülhet neki, ki kevésbé. A jövő évi állami költségvetést megalapozó törvényjavaslat több, az özvegyi nyugdíjra vonatkozó változást
2025. Május 24. 07:23, szombat | Helyi
Pert vesztett az ellenzéki párt, tényleg odagurult a dollár
Pert vesztett a Jobbik, tiltott támogatást kaptak külföldről. A Magyar Nemzet arról ír, a Fővárosi Törvényszék újabb ítéletében mondta ki,
2025. Május 17. 12:23, szombat | Helyi
Milyen lesz a világunk 10-20 év múlva?
Elgondolkodtatok már azon, hogy milyen lesz a világunk 10-20 év múlva? A felhőknél is magasabb toronyépületek, a szélnél gyorsabban száguldó vonatok és olyan