Hírek
2025. Március 16. 22:14, vasárnap |
Helyi
Forrás: Patrióta/Tóth Máté
Miről szól valójában a BRÜSSZELI Fegyverkezés?

Az Európai Bizottság elnöke, Ursula von der Leyen meghirdette az EU újrafelfegyverzését, ReArm Europe néven. Első hallásra ez akár tetszetős is lehet, hiszen az Unió túl keveset költ védelemre.
Itt azonban másról van szó, Brüsszel deklarálta, hogy mindez Ukrajna érdekében (is )történik, azaz minél tovább elnyújtanák a háborút. Mindehhez Magyar Péter brüsszeli főnöke, Manfred Weber és példaképe, Donald Tusk lelkesen tapsikol.
A Szakértő házigazdája, Tóth Máté nemzetközi jogász most elárulja, hogy valójában mit is jelent a ReArm Europe! Kinek jó ez? Hogyan húzhat mindebből hasznot Zelenszkij? Egyáltalán: lesz pénz a fegyverkezés megvalósítására?
00:00 Miért pont most?
02:09 FELFEGYVEREZNI Európát? Vagy UKRAJNÁT?
04:20 Mit javasolt ORBÁN VIKTOR?
06:24 NINCS PÉNZ? Lesz HITEL!
08:49 Mire elég EURÓPA EREJE?
13:01 Miért akarnak VALÓJÁBAN FEGYVERKEZNI?
14:17 Manfred WEBER HÁBORÚPÁRTI tervei
16:03 TUSK lengyel ATOMBOMBÁT akar?
18:29 MAGYAR PÉTER UKRÁNPÁRTI tervei
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 22. 13:43, kedd | Helyi
Miért vagyunk hiszékenyek? A Magyar Péter jelenség háttere
Egy másik ember annyira aljas lehet, hogy szemtől szemben állva céltudatosan hazudjon? Miért vagyunk hiszékenyek? Az ember gyakorlatilag képtelen felismerni, ha valaki hazudik neki.
2025. Április 22. 11:14, kedd | Helyi
Az ukránok egy pillanat alatt elárasztanák a munkaerőpiacot
Az ukránok egy pillanat alatt elárasztanák a munkaerőpiacot\" – újabb veszély merült fel a szomszédos ország EU-csatlakozása ügyében.
2025. Április 20. 16:25, vasárnap | Helyi
Tavaly még a USAID, idén már az EU támogatta a kijevi LMBTQ fesztivált
Az Európai Unió sietett a szervezők segítégére, miután arról panaszkodtak, hogy a tavaly még USAID támogatással megrendezett fesztiválra nincs elegendő forrás.
2025. Április 16. 15:30, szerda | Helyi
A Jobb páholy elveszítette jelentőségét!
Ferkó lemondott, Tatár kilépett, a Jobb páholy elveszítette jelentőségét. A TISZA SZEKTÁS EÖTVÖS AKNAMUNKÁJA BEÉRETT! A Tisza párt kardos harcosa követők nélkül maradt. Akik a Facebook oldalukon maradtak,