Hírek
2021. Június 30. 17:09, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Mintegy 17 ezer doboz cigarettát találtak Újkenézen
Mintegy 17 ezer doboz cigarettát találtak a pénzügyőrök a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Újkenézen - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szerdán az MTI-vel.
A közlemény szerint a 23 millió forint értékű, különféle márkájú és fajtájú cigarettát egy ingatlanban találták meg.
A pénzügyőrök az ellenőrzés közben a garázs felől sűrű, fekete füstre lettek figyelmesek. Mint kiderült, a csempész próbálta meg elégetni a cigarettát.
Miután a tüzet eloltották, az ingatlan tulajdonosát előállították, ellene a NAV munkatársai költségvetési csalás bűntett elkövetésének gyanúja miatt feljelentést tettek, a cigarettát pedig lefoglalták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 30. 07:25, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: hamarosan érkeznek az uniós források
Hamarosan érkeznek az európai uniós források Magyarországra - közölte Magyar Péter leendő miniszterelnök, miután egyeztetett Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével szerdán Brüsszelben.
2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról
Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról
2026. Április 29. 10:00, szerda | Belföld
Találkozót kezdeményez az ukrán elnökkel Magyar Péter
Találkozót kezdeményez Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel Magyar Péter leendő miniszterelnök. A Tisza Párt elnöke erről a Facebookon számolt be, miután fogadta Babják Zoltánt, Beregszász polgármesterét.
