Hírek
2016. Január 29. 07:56, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Menekülő embercsempész okozott balesetet az M5-ös autópályán
Menekülő embercsempész okozott balesetet az M5-ös autópályán Szeged közelében pénteken hajnalban, az elsődleges adatok szerint nyolcan sérültek meg, tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
Várkonyi Gergely elmondta, hogy a szerb sofőr a megkülönböztető hang- és fényjelzést észlelve - eddig tisztázatlan körülmények között - nekihajtott az előtte haladó személygépkocsinak. Az ütközés következtében a két jármű az árokba csúszott. Az elsődleges adatok szerint a balesetben nyolc személy - köztük az embercsempész - sérült meg, őket a mentők kórházba szállították.
A főhadnagy közlése szerint a szerb férfi által vezetett autóban a megengedettnél többen, rajta kívül hatan utaztak.
Az embercsempészéssel gyanúsítható férfit a rendőrök a kórházban őrzik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 16. 09:10, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: százmilliárd forintos budapesti beruházást jelentett be a BYD
Mintegy százmilliárd forint értékű beruházást jelentett be a BYD kínai autógyártó, amelynek keretében a cég a magyar fővárosba telepíti az európai vállalati és fejlesztési központját
2025. Május 16. 09:08, péntek | Belföld
Czomba Sándor: elérhető a 85 százalékos foglalkoztatási arány
Magyarország elérheti a 85 százalékos foglalkoztatási arányt 2030-ra - mondta Czomba Sándor csütörtökön Budapesten, a WHC Csoport és az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány konferenciáján.
2025. Május 16. 09:04, péntek | Belföld
Orbán Viktor: a jövő autóit is Magyarországon fogják gyártani
A BYD gyárral kötött mostani megállapodás azt jelenti, hogy a jövő autóit is Magyarországon fogják gyártani
2025. Május 15. 07:11, csütörtök | Belföld
Közös éleslövészetet tartanak a Magyar Honvédség területvédelmi ezredeinek katonái és az Ohiói Nemzeti Gárda Bakonykútiban
Közös éleslövészetet tartanak a Magyar Honvédség négy területvédelmi ezredének kijelölt tartalékos katonái és az Ohiói Nemzeti Gárda a Fejér vármegyei Bakonykútiban található lőtéren, a gyakorlat a Valiant Panther 2025 nevet viseli