Hírek
2023. Március 07. 07:36, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Lovaskocsival karambolozott egy autó Ceglédnél, a hajtó meghalt
Lovaskocsival karambolozott egy autó hétfő este Cegléd külterületén, a balesetben a szekeret hajtó férfi életét vesztette - közölte a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A tájékoztatás szerint egy férfi autójával hátulról ütközött neki a lovaskocsinak, a szekeret hajtó ceglédi férfi az ütközés következtében az árokba esett és sérüléseibe a helyszínen belehalt. Utasa nem sérült meg.
A baleset körülményeit vizsgálja a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 16. 09:10, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: százmilliárd forintos budapesti beruházást jelentett be a BYD
Mintegy százmilliárd forint értékű beruházást jelentett be a BYD kínai autógyártó, amelynek keretében a cég a magyar fővárosba telepíti az európai vállalati és fejlesztési központját
2025. Május 16. 09:08, péntek | Belföld
Czomba Sándor: elérhető a 85 százalékos foglalkoztatási arány
Magyarország elérheti a 85 százalékos foglalkoztatási arányt 2030-ra - mondta Czomba Sándor csütörtökön Budapesten, a WHC Csoport és az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány konferenciáján.
2025. Május 16. 09:04, péntek | Belföld
Orbán Viktor: a jövő autóit is Magyarországon fogják gyártani
A BYD gyárral kötött mostani megállapodás azt jelenti, hogy a jövő autóit is Magyarországon fogják gyártani
2025. Május 15. 07:11, csütörtök | Belföld
Közös éleslövészetet tartanak a Magyar Honvédség területvédelmi ezredeinek katonái és az Ohiói Nemzeti Gárda Bakonykútiban
Közös éleslövészetet tartanak a Magyar Honvédség négy területvédelmi ezredének kijelölt tartalékos katonái és az Ohiói Nemzeti Gárda a Fejér vármegyei Bakonykútiban található lőtéren, a gyakorlat a Valiant Panther 2025 nevet viseli