2019. Október 27. 08:00, vasárnap | Sport
Forrás: mti

Lejátszották az első tesztmérkőzéseket az új Puskás Arénában

Pénteken lejátszották az első labdarúgó tesztmérkőzéseket az új Puskás Arénában.

A stadion közösségi oldalának szombati beszámolója szerint a minitornán az építésben résztvevő szervezetek képviseltették magukat. A győztesnek járó serleget Fürjes Balázs, az építés irányításáért felelős kormánybiztos emelhette a magasba, miután munkaszervezete, a Kiemelt Kormányzati Beruházások Központja Nonprofit Zrt. és a Nemzeti Sportközpontok közös csapata drámai végjátékban, büntetőkkel nyerte meg az elődöntőt és a döntőt is.

A minitornát több száz néző mellett a helyszínen tekintette meg Orbán Viktor miniszterelnök is.

2024. Május 07. 07:25, kedd | Sport

Bemutatták a magyar csapat párizsi olimpiára és paralimpiára tervezett ruhakollekcióit

Bemutatták a magyar csapat párizsi olimpiai és paralimpiai ruhakollekcióit hétfő este a Várkert Bazárban.

2024. Május 06. 09:47, hétfő | Sport

Két magyar a top 50-ben a tenisz-világranglistán, Marozsán újabb karriercsúcsa

A 36. helyen álló Marozsán Fábián és az 50. Fucsovics Márton révén két magyar is tagja a top 50-nek a férfi teniszezők legfrissebb, hétfőn kiadott világranglistáján.

2024. Május 06. 07:54, hétfő | Sport

A 125 éves Ferencváros gólrekordot döntött a Debrecen ellen

A bajnok és kupadöntős Ferencváros 5-1-re legyőzte a vendég Debrecent a labdarúgó OTP Bank Liga 31. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.

2024. Május 06. 07:53, hétfő | Sport

Miami Nagydíj - Pályafutása első sikerét aratta Lando Norris

Lando Norris, a McLaren brit versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Miami Nagydíjat, ezzel pályafutása 110. futamán az első győzelmét aratta.