Hírek
2012. November 25. 08:15, vasárnap |
Helyi
Forrás: infonograd
Ékszereket lopott egy tizenéves lány
Egy biztonsági őr kérte a rendőrök segítségét 2012. november 23-án a délutáni órákban, mert salgótarjáni áruházukban lopáson értek tetten egy személyt.
A rendőrök a helyszínre vonultak, majd a beszerzett adatok alapján megállapították, hogy egy 17 éves sóshartyáni lány mintegy 5.600 Ft értékben tulajdonított el ékszereket az áruházból. Cselekményét azonban a biztonsági őr észlelte és értesítette a rendőrséget.
A lánnyal szemben a rendőrök 15.000 Ft összegű helyszíni bírságot szabtak ki a tulajdon elleni szabálysértés elkövetése miatt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 27. 11:16, kedd | Helyi
VIDEÓ - Salgótarjánnak biztosra kell mennie!
Nehezen megszerzett előnyünket nem adhatjuk, nem ajándékozhatjuk a bizonytalan jövőre szavazókra. Gondolhat bárki bármit a város jövőjéről, de a tényekkel szemben haladni ésszerűtlen és felelőtlen dolog.
2026. Január 25. 13:32, vasárnap | Helyi
EGY RÈGI TÖRTÉNET!
Messziről jött emberek beszélnek zöldségeket, baloldali megmondóemberek pedig ferdítik a valóságot, ezért fontosnak tartom, hogy röviden bemutassam az én történetemet.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
