Hírek
2013. Április 05. 15:00, péntek |
Helyi
Forrás: infonograd
Körözött személyek kerültek rendőrkézre
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársai a napokban több
körözött személyt is elfogtak.
A nógrádi rendőrök 2013. április 02-án Vanyarcon egy 17 éves fiatalembert, Kisnánán egy 25 éves zabari férfit, míg Halmajugrán egy 24 éves helyi férfit igazoltattak. A személyekről a rendőri intézkedések során megállapítást nyert, hogy körözésüket a rendőrség, illetve a bíróság elrendelte, ezért őket elfogták és a szükséges intézkedések elvégzése érdekében a rendőrkapitányságra előállították.
A Salgótarjáni Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztályának munkatársai 2013. április 03-án őrizetbe vettek egy 60 éves végegyházai férfit, aki ellen a Békés Megyei Bíróság bocsátott ki elfogatóparancsot lopás bűncselekmény elkövetése miatt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 02. 12:55, vasárnap | Helyi
Bejrút 50: aki utoljára szállt le a katasztrófát szenvedett Malév Tu-154-essel (Ep. 349)
Mazalin Tibor, a Malév vezető fedélzeti mérnöke teljesítette az utolsó, Rómából érkező járatot azzal a Tu-154-essel, amely 1975. szeptember 29-én este Libanonba indult tovább, de a bejrúti repülőteret már nem érte el.
2025. November 02. 12:30, vasárnap | Helyi
NEM TUDTA, HOGY ILYEN ERŐS AZ AUTÓ... A LEGDRÁGÁBB AUTÓS BAKIK, AMIK TÉNYLEG SOKBA KERÜLTEK!
Összegyűjtöttem nektek, miért fontos, hogy a vezetéshez ész is társuljon, vagyis hoztam nektek néhány elrettentő példát arról,
2025. November 02. 12:20, vasárnap | Helyi
Miért Gyártják A Chipek 90%-Át Tajvanon
A könyvekben a második világháborút gyakran „a motorok háborújaként” emlegetik.
2025. November 02. 09:50, vasárnap | Helyi
VOLT EGYSZER EGY ÖBLÖSÜVEGGYÁR
Salgótarján nem csak a bányászatról, az Acélgyárról volt híres egykor, hanem az üvegiparáról is. Képek egy „elfeledett” szakmáról, melyről híres volt Salgótarján.
