Hírek
2021. Március 19. 09:07, péntek |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Kétkilónyi amfetamint foglaltak le egy darknetes drogkereskedőtől
Nemzetközi együttműködéssel több mint két kilogramm amfetamint foglaltak le egy balatonfüredi férfitól, aki a darkneten kriptovalutáért vásárolta a kábítószert
- közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) pénteken a police.hu oldalon.
A közleményben azt írták, hogy az NNI január óta szoros együttműködésben dolgozik külföldi partnerszervekkel az online, illegális kábítószerkereskedelem visszaszorításáért. Ennek keretében rendeltek el március 5-én nyomozást a 28 éves férfi ellen, aki november óta háromszor rendelt Németországból kábítószert, amelyért bitcoinnal fizetett.
Magyar és külföldi postai szolgálatókkal együttműködve a nyomozóknak sikerült azonosítaniuk az utolsó szállítmányt, és kedden Balatonfüreden rajtaütöttek a férfin. A nála talált 2,1 kilogramm amfetamin feketepiaci értéke több mint hatmillió forint.
A férfit gyanúsítottként kihallgatták, őrizetbe vették, és kezdeményezték letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 17. 06:54, szerda | Belföld
Magyar Péter: már a héten olcsóbb lehet a benzin és a gázolaj a védett árnál
A kőolaj világpiaci árának csökkenése és a forint erősödése miatt már a héten olcsóbb lehet a védett árnál a kutakon a benzin és a gázolaj - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök Facebook-oldalán kedden.
2026. Június 16. 14:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: megújul a népligeti buszállomás utastájékoztatási rendszere
Ezekben a hetekben teljesen megújul a Népliget autóbusz-állomás utastájékoztatási rendszere, majd a munka később más, nagy forgalmú állomásokon folytatódik
2026. Június 16. 10:00, kedd | Belföld
Leépít a Mediaworks, keddtől felfüggesztik a Bors napilap nyomtatott kiadását
2026. Június 16. 09:00, kedd | Belföld
OGY - Nagy Imrére és mártírtársaira emlékezik a parlament
Nagy Imre miniszterelnök és mártírtársai 1989-es újratemetésének napjára emlékezik kedden az Országgyűlés, amely megvitatja az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosítását.
