Hírek
2016. December 20. 14:23, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Két gyilkos lehetett Sopronban – elfogták az emberölés gyanúsítottjait - VIDEÓ
Azonosították és elfogták a múlt hét keddi soproni emberölés két gyanúsítottját - közölte a rendőrség a honlapján kedden.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi osztálya emberölés megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást két arlói férfi ellen - olvasható a közleményben.
A rendőrök előállították és őrizetbe vettek egy 33 éves és egy 25 éves férfit, akit emberölés megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgattak ki.
Füves Tamás, a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense múlt szerdán arról tájékoztatta az MTI-t, hogy kedd este holttestet találtak Sopron külterületén, a rendőrség halált okozó testi sértés miatt indított eljárást ismeretlen tettes ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 10. 08:12, vasárnap | Belföld
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe
A jelentős nappali felmelegedés és a csapadékhiány miatt vasárnap ismét országos tűzgyújtási tilalom lép életbe - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) szombaton a honlapján.
2025. Augusztus 10. 08:11, vasárnap | Belföld
Újra működik az EESZT
Energiaügyi Minisztérium: ismét zavartalanul működnek az elektronikus közigazgatási felületek.
2025. Augusztus 10. 08:09, vasárnap | Belföld
Megélénkülőben az ingatlanpiac
Országosan óriási élénkülés tapasztalható az ingatlankeresésekben, a vidéki ingatlanok iránti érdeklődés megközelíti, sok esetben meghaladja a Budapestre és az agglomerációjára vonatkozót
2025. Augusztus 09. 10:36, szombat | Belföld
Hőség - ÉKM: időszakosan felfüggesztik a kamionstopot a hétvégén
A hőség miatt időszakosan feloldják a nehéz tehergépjárművek forgalomkorlátozását szombaton, illetve vasárnap - közölte az Építési és Közlekedési Minisztérium (ÉKM) pénteken az MTI-vel.