Hírek
2018. November 05. 07:28, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Kérdésekkel ér véget az Országgyűlés kéthetes ülése
A parlament aktuális ülésének utolsó napja délelőtt 11 órakor napirend előtti kérdésekkel kezdődik, amit a kérdések másfél, az azonnali kérdések pedig egy órában követnek.
A Ház előző héten három napot ülésezett. A képviselők hétfőn felfüggesztették a fideszes Simonka György mentelmi jogát egy közvádas ügyhöz kapcsolódóan, kedden döntöttek a honvédség létszámkeretének növeléséről, szerdán pedig arról kezdtek tárgyalni, hogy az uniós lakhellyel nem rendelkező magyar állampolgárok is kaphassanak-e választójogot a jövő évi európai parlamenti választáson.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 17. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a kommunikációs csatornák elhanyagolása volt a probléma, nem az üzenet
A kommunikációs csatornák elhanyagolása, nem pedig az azokban haladó üzenet volt a probléma - közölte a Fidesz elnöke kedden a Facebook-oldalán.
2026. Június 17. 06:54, szerda | Belföld
Magyar Péter: már a héten olcsóbb lehet a benzin és a gázolaj a védett árnál
A kőolaj világpiaci árának csökkenése és a forint erősödése miatt már a héten olcsóbb lehet a védett árnál a kutakon a benzin és a gázolaj - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök Facebook-oldalán kedden.
2026. Június 16. 14:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: megújul a népligeti buszállomás utastájékoztatási rendszere
Ezekben a hetekben teljesen megújul a Népliget autóbusz-állomás utastájékoztatási rendszere, majd a munka később más, nagy forgalmú állomásokon folytatódik
