Hírek
2013. December 01. 08:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: infonograd
Kábítószer a garázsban és a kazánházban

Egy 28 éves pásztói férfi ellen indult büntetőeljárás.
A Pásztói Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya kábítószer-kereskedelem vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást K. Krisztián 28 éves pásztói lakos ellen.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatóság munkatársai 2013. november 28-án 20 óra körüli időben Pásztó belterületén ellenőriztek egy gépjárművet és annak vezetőjét. A járművet vezető K. Krisztián a helyszínen zavartan viselkedett, majd elismerte, hogy korábban kábítószert fogyasztott. A 28 éves férfi lakásán a nyomozók házkutatást tartottak, ennek során a garázsban és a kazánházban közel negyven darab, önzáró műanyag tasakban tárolt, kábítószer gyanús növényi törmeléket találtak és foglaltak le. A nyomozás adatai alapján megállapítást nyert, hogy a férfi a lefoglalt anyagot pár napja vásárolta, fogyasztás és értékesítés céljából.
A rendőrök K. Krisztiánt elfogták, a rendőrkapitányságra előállították és kihallgatták. A gyanúsított ellen a továbbiakban a Pásztói Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya - szakértők bevonásával - folytatja az eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 20. 10:10, péntek | Helyi
Dargay Attila - 98 éve született
1927. június 20-án született és 2009 október 20-án hunyt el Dargay Attila magyar rajzfilmrendező, képregényrajzoló. Tisztelgés Dargay Attila és Nepp József munkássága előtt.
2025. Május 24. 07:28, szombat | Helyi
Az özvegyi nyugdíjra vonatkozó változás
Jövőre változás jön: ki örülhet neki, ki kevésbé. A jövő évi állami költségvetést megalapozó törvényjavaslat több, az özvegyi nyugdíjra vonatkozó változást
2025. Május 24. 07:23, szombat | Helyi
Pert vesztett az ellenzéki párt, tényleg odagurult a dollár
Pert vesztett a Jobbik, tiltott támogatást kaptak külföldről. A Magyar Nemzet arról ír, a Fővárosi Törvényszék újabb ítéletében mondta ki,
2025. Május 17. 12:23, szombat | Helyi
Milyen lesz a világunk 10-20 év múlva?
Elgondolkodtatok már azon, hogy milyen lesz a világunk 10-20 év múlva? A felhőknél is magasabb toronyépületek, a szélnél gyorsabban száguldó vonatok és olyan