Hírek
2019. Október 13. 07:09, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Illegális gyorsulási versenyek miatt razziázott a rendőrség - VIDEÓ
A rendőrök Budapest XIII. kerületében ellenőrizték a járműveket.
A BRFK XIII. Rendőrkapitányság, valamint a Közlekedésrendészeti Főosztály rendőrei a Nemzeti Közlekedési Hatóság munkatársaival közös akciót szerveztek az illegális gyorsulási versenyek ellen október 11-én éjjel.
A komplex ellenőrzés kiterjedt a járművek műszaki állapotára, illetve azok körözési rendszerben való szereplésére, valamint az akció keretén belül vizsgálták az autók engedély nélküli átalakítását is.
Az ellenőrzés során a rendőrök 372 autót és azok utasait ellenőrizték.
Az egyenruhások hat esetben helyszíni bírságot szabtak ki, tíz autós ellen tettek szabálysértési feljelentést, amely során a rendőrök öt forgalmi engedélyt vettek el engedély nélküli átalakítás miatt.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság továbbra is folytatni fogja az akciókat az illegális gyorsulási versenyek visszaszorítása érdekében.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 03. 07:43, kedd | Kék hírek
Kalapáccsal támadtak rá az Antall-kormány volt külügyminiszterére
Budapesten, egy belvárosi társasház kapualjában támadta meg az Antall-kormány volt külügyminiszterét és feleségét vasárnap délután egy férfi, aki kalapáccsal esett az idős házaspárnak.
2025. Május 29. 16:00, csütörtök | Kék hírek
Vádat emeltek egy nő ellen, aki egy 15 éves lányt kényszerített szexmunkára
A Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség minősített emberkereskedelem és gyermekpornográfia miatt vádat emelt egy bajai nővel szemben, aki a fia náluk lakó, kiskorú barátnőjét fenyegetéssel és erőszakkal szexmunkára bírta rá.
2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek
Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban
Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.
2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek
Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség
A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.