Városlista
2026. február 2, hétfő - Karolina

Hírek

2011. Szeptember 24. 14:41, szombat | Sport
Forrás: MTI

Idén is tarolt Pars Krisztián

Idén is tarolt Pars Krisztián

A hazai közönség előtt szereplő, tavaly is győztes Pars Krisztián a világ idei legjobb eredményével, 81,89 méterrel nyerte pénteken a férfi kalapácsvetők viadalát a Németh Pál emlékversenyen Szombathelyen.

A magyar szövetség tájékoztatása szerint az augusztusban világbajnoki ezüstérmes nehézatléta mögött a német Markus Esser végzett a második, Németh Kristóf pedig a harmadik helyen. Az olimpiai és világbajnok lengyel Szymon Ziólkowski negyedik lett. Pars tavaly 78,34 méteres dobással nyert, most még magabiztosabban győzött, több mint öt méterrel verte Essert.

A versennyel a 2009-es év elején elhunyt Németh Pálra, minden idők egyik legjobb szakedzőjére emlékeztek.

Eredmények:

1. Pars Krisztián 81,89 m
2. Markus Esser (német) 76,16
3. Németh Kristóf 75,53 (da)

MTI

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 02. 07:25, hétfő | Sport

Női vízilabda Eb - Az izraeliek elleni győzelemmel elődöntős a magyar válogatott

A magyar női vízilabda-válogatott a várakozásnak megfelelően fölényesen, 22-6-ra nyert vasárnap az izraeli csapat ellen, ezzel elődöntőbe jutott a funchali Európa-bajnokságon.

2026. Február 01. 12:00, vasárnap | Sport

Női vízilabda Eb - Közel az elődöntőhöz a magyar válogatott

A magyar női vízilabda-válogatott 5-4-re kikapott a címvédő holland csapattól a funchali Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, az egygólos vereséggel azonban elődöntőbe jut, ha vasárnap győz az izraeliek ellen.

2026. Február 01. 08:28, vasárnap | Sport

A Liverpool hátrányból fordítva verte a Newcastle-t

2026. Január 31. 10:44, szombat | Sport

Európa-liga - A Ludogorec lesz a Ferencváros ellenfele a nyolcaddöntőért

A bolgár Ludogoreccel játszik a nyolcaddöntőbe jutásért a magyar bajnok Ferencváros a labdarúgó Európa-ligában.