Hírek
2024. Augusztus 31. 17:35, szombat |
Helyi
Forrás: 24/portfolio/web/zsuffa csaba
Új fizetés jön a magyar boltokban, holnaptól QR-kóddal is fizethetünk
Online, valamint a bolti kasszáknál. Szeptember elsejétől minden banki ügyfél képes lesz QR-kóddal fizetni.
Az új fizetési megoldás neve: qvik. Ami:
- ingyenes lesz az ügyfelek számára
- online fizetésekre és a bolti kasszáknál is használhatjuk majd.
A módszer a kártyához képest nem a kényelemben nyújt pluszt, hanem a kereskedőknek jelent olcsóbb fizetési megoldást.
A várakozások szerint lesznek olyan boltok, kereskedők, kkv-k, sőt, akár áruházláncok is, amelyek bevezetik a megoldást akár már a következő napokban, hetekben.

A kártyás fizetéseknél megszokott módon a qvikes fizetésről is minden bolt tájékoztat majd, ahol az alábbi logót látjuk, fizethetünk majd a qr-kód beolvasásával.
_ _ _ _ _
InfoNógrád - KÖZÉLETI és KÖZÉRZETI MAGAZIN - Salgótarján és Nógrád vármegye - hírek, reklámok nélkül 😃
Szeretettel várjuk Önt is a magazin csatornáin!
Hírek és események, kultúra és szórakozás, sport és autós mellékletek. InfoNógrád csatornák:
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 02. 12:55, vasárnap | Helyi
Bejrút 50: aki utoljára szállt le a katasztrófát szenvedett Malév Tu-154-essel (Ep. 349)
Mazalin Tibor, a Malév vezető fedélzeti mérnöke teljesítette az utolsó, Rómából érkező járatot azzal a Tu-154-essel, amely 1975. szeptember 29-én este Libanonba indult tovább, de a bejrúti repülőteret már nem érte el.
2025. November 02. 12:30, vasárnap | Helyi
NEM TUDTA, HOGY ILYEN ERŐS AZ AUTÓ... A LEGDRÁGÁBB AUTÓS BAKIK, AMIK TÉNYLEG SOKBA KERÜLTEK!
Összegyűjtöttem nektek, miért fontos, hogy a vezetéshez ész is társuljon, vagyis hoztam nektek néhány elrettentő példát arról,
2025. November 02. 12:20, vasárnap | Helyi
Miért Gyártják A Chipek 90%-Át Tajvanon
A könyvekben a második világháborút gyakran „a motorok háborújaként” emlegetik.
2025. November 02. 09:50, vasárnap | Helyi
VOLT EGYSZER EGY ÖBLÖSÜVEGGYÁR
Salgótarján nem csak a bányászatról, az Acélgyárról volt híres egykor, hanem az üvegiparáról is. Képek egy „elfeledett” szakmáról, melyről híres volt Salgótarján.
