Hírek
2012. November 22. 11:45, csütörtök |
Helyi
Forrás: infonograd
Hat gólt rúgott Berkenye csapata
Hat gólt rúgott ellenfelének Berkenye együttese a megyei első osztályú labdarúgó-bajnokság nyugati rangadóján.
Az éllovas berkenyei gárda – hazai környezetben - Érsekvadkert csapatát verte 6-0-ra, és miután legfőbb riválisa, Karancskeszi együttese szabadnapos volt a hétvégén, így immár hárompontos előnnyel vezeti a tabellát. A keleti rangadón szintén hazai győzelem született, Mátranovák együttese 2-1-re verte a Karancslapujtőt. A 14. forduló további eredményei: Balassagyarmat – Somoskőújfalu 1–0, Szécsény – Nőtincs 6–1, Pásztó – Bercel 2–0, Palotás – Rimóc 1–1, és Szurdokpöspöki – Héhalom 0–4. A bajnoki tabella élén a 32 pontos Berkenye áll, míg a második helyről a 29 pontos Karancskeszi, harmadik helyről pedig a 27 pontos Mátranovák várja a hét végi, őszi záró fordulót.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 27. 11:16, kedd | Helyi
VIDEÓ - Salgótarjánnak biztosra kell mennie!
Nehezen megszerzett előnyünket nem adhatjuk, nem ajándékozhatjuk a bizonytalan jövőre szavazókra. Gondolhat bárki bármit a város jövőjéről, de a tényekkel szemben haladni ésszerűtlen és felelőtlen dolog.
2026. Január 25. 13:32, vasárnap | Helyi
EGY RÈGI TÖRTÉNET!
Messziről jött emberek beszélnek zöldségeket, baloldali megmondóemberek pedig ferdítik a valóságot, ezért fontosnak tartom, hogy röviden bemutassam az én történetemet.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
