Hírek
2011. Szeptember 27. 14:53, kedd |
Bulvár
Forrás: STOP
Hároméves kislányuk miatt szapulják a híres párt
Újra kritikák kereszttüzébe került Katie Homes, mert kompromittáló fotók jelentek meg kislányáról, Suriról. A mindössze hároméves gyermek megint magassarkúban botladozott híres anyukája oldalán.
Szakértők szerint egy kislány számára fizikailag és lelkileg sem egészséges, ha nem a korának megfelelően öltözik. Katie-nek azonban más a véleménye.
- Ennyi idős koromban én is folyton anyukám holmijában pipiskedtem, és nem lett tőle semmi bajom - mondja legújabb interjújában Tom Cruise neje.
Kislányuknak egyébként külön terveznek öltözéket, ruhatára állítólag négymillió dollárt ér.
STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 28. 07:55, hétfő | Bulvár
Ismét Magyarországon tartják a guppi tenyésztők Európa bajnokságát és kiállítását
2025. Július 27. 09:06, vasárnap | Bulvár
Elsőbálozó lányok lettek a 200. balatonfüredi Anna-bál szépei
A budapesti Szabó Laura lett a 200. Anna-bál szépe, első udvarhölgye a balatonfüredi Windisch Laura, második udvarhölgye pedig a szintén balatonfüredi Zsoldos Laura lett, mindhárman elsőbálozók.
2025. Július 26. 10:05, szombat | Bulvár
A Magyar Posta tematikus személyes bélyeget bocsátott ki Buzánszky Jenő tiszteletére
A Magyar Posta tematikus személyes bélyeget bocsátott ki Buzánszky Jenő születésének 100. évfordulója alkalmából.
2025. Július 26. 09:56, szombat | Bulvár
Ma rendezik a 200. balatonfüredi Anna-bált
Ma rendezik a 200. balatonfüredi Anna-bált, amelyre a szervezők minden eddiginél több, 760 bálozót várnak.