2024. április 30, kedd - Katalin, Kitti

2013. December 17. 13:30, kedd | Helyi
Forrás: infonograd

Győzelemmel zárta az őszi szezont a Bgy. Kábel SE

A második félidőben nyújtott pontosabb játékával a Kábel SE megérdemelten tartotta otthon közvetlen riválisával szemben a két pontot, ezzel együtt pedig sikerült elkerülni a kieső helyről.

KÉZILABDA – NB I/B., Keleti-csoport, 13. forduló
Balassagyarmati Kábel SE – Kecskeméti TE-Altoterra 29-22 (12-12)
Balassagyarmat, 120 néző, vezette: Ágnecz, Sipos.
Kábel SE: SÍRÓ – BÉCSI 6, SZÉLES 3, Kajdy, Dóczi, Varga J. 5, Szabó 2. Csere: Varga Á. (kapus), KOTTÁN 3, Piroska 2, SZÉKELY 4, Tihanyi 1, Bán 3/3, Szulcsán. Edző: Kedves László.
KTE: Fehér – MISS 5/2, BENKE 8, Talmácsi, Petrik Varga 2, Lókodi 4/1, Erdős 1. Csere: Lakos (kapus), Csőke 2, Horváth, Stock, Ledacs-Kis. Edző: Kopornyik Zsolt.
Hétméteresek: 3/3, ill. 4/3. Kiállítások: 12 perc (+1 kizárás: Széles a harmadik 2 perces büntetés után), ill. 8 perc.
Az eredmény alakulása: 7 perc: 4-2, 14. perc: 6-6, 22. perc: 11-8, 38. perc: 16-15, 49. perc: 22-17, 56. perc: 26-20.

Forrás: nogradsport.wordpress.com