Hírek
2015. Április 26. 12:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: police.hu
Gázt lopott
A 68 éves férfi ellen a rétsági rendőrök vádemelési javaslattal fejezték be az eljárást.
A Rétsági Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárást M. A. Ferenc 68 éves romhányi lakos ellen.
A gázszolgáltató ellenőrei 2015. február 26-án ellenőrzést végeztek egy romhányi boltban, amikor észlelték, hogy a korábban kikapcsolt fogyasztói helyet a tulajdonos visszakapcsolta, valamint lakóházában a fogyasztási rendszert méretlen vezetékkel látta el. A gyanúsított a gázt mindkét helyszínen illegálisan vételezte. A 68 éves férfit a rétsági rendőrök elfogták, a rendőrkapitányságra előállították és gyanúsítottként hallgatták ki.
A hatóság az eljárást a napokban befejezte és az ügy iratait vádemelési javaslattal a Balassagyarmati Járási Ügyészségnek megküldték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 27. 11:16, kedd | Helyi
VIDEÓ - Salgótarjánnak biztosra kell mennie!
Nehezen megszerzett előnyünket nem adhatjuk, nem ajándékozhatjuk a bizonytalan jövőre szavazókra. Gondolhat bárki bármit a város jövőjéről, de a tényekkel szemben haladni ésszerűtlen és felelőtlen dolog.
2026. Január 25. 13:32, vasárnap | Helyi
EGY RÈGI TÖRTÉNET!
Messziről jött emberek beszélnek zöldségeket, baloldali megmondóemberek pedig ferdítik a valóságot, ezért fontosnak tartom, hogy röviden bemutassam az én történetemet.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
