Hírek
2017. Február 12. 09:22, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Gázrobbanás történt Tuzsér egyik családi házában
Gázrobbanás történt vasárnapra virradóra a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Tuzsér egyik családi házában, egy ember életveszélyesen, egy másik könnyebben megsérült
- közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője vasárnap reggel az MTI-vel. Dóka Imre elmondta, a Rózsás téri épület robbanása következtében egy gázvezeték is megsérült, a gázszivárgás miatt a szomszédos két lakást átmenetileg el kellett hagyniuk az ott lakóknak.
A záhonyi és a kisvárdai hivatásos tűzoltók négy vízsugárral oltották el a lángokat, majd a romokat átkutatták. A beavatkozás közben egy PB-gázpalackot kihoztak a tűzből, egy másik maradványát pedig megtalálták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld
3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom
2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld
A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő
Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.
2025. December 04. 07:17, csütörtök | Belföld
A jövő év március-áprilisában kezdik a sorozatgyártást a CATL debreceni akkumulátorgyárában
Jövőre, az engedélyektől függően várhatóan márciusban vagy áprilisban megkezdődik a sorozatgyártás a CATL debreceni akkumulátorgyárában
2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák
Hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák - jelentette be a honvédelmi miniszter a Facebook-oldalán szerdán.
