Hírek
2014. Február 25. 15:00, kedd |
Helyi
Forrás: infonograd
Garázdaság Mátranovákon
A Bátonyterenyei Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást H. Róbert 21 éves és B. László 26 éves mátraterenyei lakosok ellen.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján a gyanúsítottak 2014. február 23-án 00 óra 45 perc körüli időben Mátranovák belterületén, az utcán szóváltást követően többször megütöttek egy férfit , majd ezt követően H. Róbert átment a szomszéd utcában lévő kultúrház épületéhez, ahol a büfé bejárati ajtajának üvegét ököllel kiütötte és az udvaron lévő kukát és hamutartót felrúgta. A Rendőrkapitányság járőrei H. Róbertet és B Lászlót a helyszínen elfogták, a rendőrkapitányságra előállították, velük szemben garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás.
Programok Nógrád megyében
Ízkollázs - receptek képekkel
Menetrendek
Palóc blog
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 27. 11:16, kedd | Helyi
VIDEÓ - Salgótarjánnak biztosra kell mennie!
Nehezen megszerzett előnyünket nem adhatjuk, nem ajándékozhatjuk a bizonytalan jövőre szavazókra. Gondolhat bárki bármit a város jövőjéről, de a tényekkel szemben haladni ésszerűtlen és felelőtlen dolog.
2026. Január 25. 13:32, vasárnap | Helyi
EGY RÈGI TÖRTÉNET!
Messziről jött emberek beszélnek zöldségeket, baloldali megmondóemberek pedig ferdítik a valóságot, ezért fontosnak tartom, hogy röviden bemutassam az én történetemet.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
