Hírek
2018. Március 23. 11:19, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Füst miatt pánik alakult ki egy repülőn Ferihegyen

Füst miatt alakult ki pánik egy repülőn a budapesti ferihegyi repülőtéren. Az egyik utas menekülés közben megsérült - közölte a Travel Service ügyvezető igazgatója pénteken az MTI-vel.
Farkas Attila elmondta: az egyik vontató jármű - egyelőre nem tudják, miért - elkezdett intenzíven füstölni a repülőtéren. A füst a hajtóműveken keresztül beszivárgott a cég egyik repülőgépének utasterébe. Emiatt az utasok között pánik alakult ki, ezért a személyzet úgy döntött, hogy kimenekítik az utasokat.
Az egyik utas menekülés közben megsérült - közölte az ügyvezető igazgató.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 25. 10:06, szerda | Belföld
Bejelentkezett az űrből a második magyar űrhajós
Kapu Tibor bejelentkezett a Dragon űrhajó fedélzetéről a kilövést követően, az űrhajós egyebek mellett azt mondta, 15 millió magyar emelte ma idáig.
2025. Június 25. 07:16, szerda | Belföld
Érezhető földrengés volt Győr térségében
Kedden 20 óra 56 perckor 2,5-es magnitúdójú földrengés keletkezett Magyarországon, Győr térségében, 6 kilométeres mélységben
2025. Június 25. 07:13, szerda | Belföld
Orbán Viktor: az Európai Uniót azért hozták létre, hogy békét és fejlődést hozzon a tagállamainak
Az Európai Uniót azért hozták létre, hogy békét és fejlődést hozzon a tagállamainak, igazságtalan elvárni bármelyik tagállamtól, hogy vállalja egy háború kockázatát
2025. Június 24. 12:56, kedd | Belföld
Változás július 1-től: évente 120 napot lehet alkalmi és idénymunkában dolgozni
Havonta átlagosan 300 ezren dolgoznak egyszerűsített foglalkoztatással, őket és munkáltatóikat is érinti a július 1-jei változás.