2024. május 7, kedd - Gizella

2024. Április 27. 08:10, szombat | Helyi sport
Forrás: MTI-OLASZORSZÁG RIMINI

Férfi torna Eb - Mészáros Krisztofer bronzérmes talajon.

Az olimpiai kvótás Mészáros Krisztofer bronzérmet nyert talajon a férfi tornászok Riminiben zajló Európa-bajnokságának pénteki versenynapján.

A Győri AC sportolója 14,333 ponttal a negyedik helyen jutott a fináléba, amelyben elsőként mutatta be gyakorlatát és 14,600 pontot kapott.
Mészáros legutóbb, a két évvel ezelőtti kontinensviadalon ezüstérmes lett talajon, 2020-ban pedig tagja volt a csapatversenyben bronzérmet nyert válogatottnak, azaz harmadszor állhatott dobogóra kontinensviadalon.
Az olimpiai és világbajnok izraeli Artem Dolgopyat nem tudta megvédeni Európa-bajnoki címét talajon, mert a brit Luke Whitehouse a döntő utolsó gyakorlatával megelőzte őt.

2024. Május 07. 08:21, kedd | Helyi sport

Magyar Sport Napja - Csik Ferenc-díjat kapott Imre Géza, Kökény Beatrix és Kammerer Zoltán.

A Magyar Sport Napja alkalmából Csik Ferenc-díjat kapott Imre Géza, felesége, Kökény Beatrix, valamint Kammerer Zoltán, Bay Béla-díjat vehetett át többek között Selmeci Attila.

2024. Május 07. 08:10, kedd | Helyi sport

Giro d\'Italia - Merlier győzött sprintbefutóban, Valter a 95.

Valter Attila a 95. helyen ért célba a Giro d\'Italia országúti kerékpáros körverseny harmadik szakaszán, amelyen Tim Merlier győzött sprintbefutóban

2024. Május 06. 09:00, hétfő | Helyi sport

Sportkavalkád - sportválasztó és nosztalgia sportnap, 2024. május 31-én, a Sportcentrumban!

Válassz sportot Salgótarjánban! 2024. május 31-én, a Sportcentrumban! A salgótarjáni Városi Sportcentrumban sportválasztó és nosztalgia sportnapra várják az érdeklődőket.

2024. Május 06. 08:48, hétfő | Helyi sport

Sportoló Nemzet sportszakmai országjárás indul májusban.

Sportoló Nemzet sportszakmai országjárás indul május elején, azzal a céllal, hogy a lehető legtöbb ember megismertessen a sport területén az elmúlt 14 évben elért eredményekkel.