Hírek
2014. Július 13. 13:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: infonograd
Fémre fájt a foga
Fémhulladékot akart eltulajdonítani: tetten érték a biztonsági őrök a 40 éves salgótarjáni férfit.
A Salgótarjáni Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást R. Zsolt 40 éves salgótarjáni lakos ellen. A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a gyanúsított a napokban az egyik salgótarjáni gyár területére – a megbontott kerítésen át – bement, ahol különféle vashulladékot gyűjtött össze, elmondása szerint azzal a szándékkal, hogy azt egy színesfém átvevőnél értékesítse. Cselekménye közben a férfit a biztonsági őrök tetten érték, és a rendőrök kiérkezéséig a helyszínen visszatartották. Az egyenruhások R. Zsoltot a rendőrkapitányságra előállították, és ellene büntetőeljárást indítottak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 27. 11:16, kedd | Helyi
VIDEÓ - Salgótarjánnak biztosra kell mennie!
Nehezen megszerzett előnyünket nem adhatjuk, nem ajándékozhatjuk a bizonytalan jövőre szavazókra. Gondolhat bárki bármit a város jövőjéről, de a tényekkel szemben haladni ésszerűtlen és felelőtlen dolog.
2026. Január 25. 13:32, vasárnap | Helyi
EGY RÈGI TÖRTÉNET!
Messziről jött emberek beszélnek zöldségeket, baloldali megmondóemberek pedig ferdítik a valóságot, ezért fontosnak tartom, hogy röviden bemutassam az én történetemet.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
