Hírek
2020. Május 29. 09:37, péntek |
Helyi
Forrás: police
Emberölés kísérlet Bátonyterenyén - videóval
A Nógrád megyei rendőrök 15 percen belül elfogták azt a férfit, aki a város belterületén egy késsel többször megszúrta nőismerősét.
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság emberölés bűntett kísérlet megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást O. Ferenc 38 éves bátonyterenyei lakos ellen.
2020. május 28-án 17 óra körül Bátonyterenye belterületén egy nőt szúrtak meg, akit a mentőszolgálat munkatársai kórházba szállítottak.
A rendőrök a bejelentést követően a város belterületén 15 percen belül elfogták, és a Bátonyterenyei Rendőrkapitányságra előállították a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható O. Ferencet. A megalapozott gyanú szerint a férfi 2020. május 28-án a bejelentést megelőzően röviddel megfenyegette, majd egy késsel többször megszúrta nőismerősét, majd segítségnyújtás nélkül távozott a helyszínről. A sértett a bántalmazás következtében - az elsődleges orvosi vélemény alapján - súlyos, életveszélyes sérülést szenvedett.
A nyomozók az előállított 38 éves férfit gyanúsítottként hallgatták ki, bűnügyi őrizetbe vették, és a napokban előterjesztést tesznek letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 18. 08:46, csütörtök | Helyi
Videón - Nógrád megyébe kell jönnöd! Nézd meg a teljes beszélgetést!
Ahogy Becsó Zsolt is mondja: ha nyugalomra, gyönyörű túraútvonalakra és valódi értékekre vágysz, Nógrád megyébe kell jönnöd! Nézd meg a teljes beszélgetést!
2025. December 17. 09:41, szerda | Helyi
Salgótarján ébred - Adjuk az új város képeit, várjuk a véleményeket!
Salgótarján városközpont rehabilitációja építészeti tervpályázat 1. díj. A városközpont rehabilitáció hosszútávú célja, hogy élhető városközpont alakuljon ki Salgótarjánban.
2025. December 17. 09:41, szerda | Helyi
Salgótarján ébred - Adjuk az új város képeit, várjuk a véleményeket!
Salgótarján városközpont rehabilitációja építészeti tervpályázat 1. díj. A városközpont rehabilitáció hosszútávú célja, hogy élhető városközpont alakuljon ki Salgótarjánban. A cikk végén várjuk a véleményét.
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
