Hírek
2013. December 27. 12:00, péntek |
Helyi
Forrás: infonograd
Elfogták a környékbeli besurranó tolvajt
A Salgótarjáni Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya őrizetbe vette R. Olivér 33 éves karancslapujtői lakost.
A Salgótarjáni Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást R. Olivér 33 éves karancslapujtői lakos ellen. A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a napokban egy Karancskesziben található lakóházába surrant be, majd onnan arany ékszereket tulajdonított el. 2013. december 23.-án az esti órákban lakossági bejelentés alapján sikerült elfogni és a Salgótarjáni Rendőrkapitányságra előállítani R. Olivért, akit - őrizetbevétele mellett - gyanúsítottként hallgattak ki a nyomozók.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 02. 12:55, vasárnap | Helyi
Bejrút 50: aki utoljára szállt le a katasztrófát szenvedett Malév Tu-154-essel (Ep. 349)
Mazalin Tibor, a Malév vezető fedélzeti mérnöke teljesítette az utolsó, Rómából érkező járatot azzal a Tu-154-essel, amely 1975. szeptember 29-én este Libanonba indult tovább, de a bejrúti repülőteret már nem érte el.
2025. November 02. 12:30, vasárnap | Helyi
NEM TUDTA, HOGY ILYEN ERŐS AZ AUTÓ... A LEGDRÁGÁBB AUTÓS BAKIK, AMIK TÉNYLEG SOKBA KERÜLTEK!
Összegyűjtöttem nektek, miért fontos, hogy a vezetéshez ész is társuljon, vagyis hoztam nektek néhány elrettentő példát arról,
2025. November 02. 12:20, vasárnap | Helyi
Miért Gyártják A Chipek 90%-Át Tajvanon
A könyvekben a második világháborút gyakran „a motorok háborújaként” emlegetik.
2025. November 02. 09:50, vasárnap | Helyi
VOLT EGYSZER EGY ÖBLÖSÜVEGGYÁR
Salgótarján nem csak a bányászatról, az Acélgyárról volt híres egykor, hanem az üvegiparáról is. Képek egy „elfeledett” szakmáról, melyről híres volt Salgótarján.
