Hírek
2017. Május 26. 13:30, péntek |
Helyi
Forrás: police
Elfogták a fiatalkorút
A megalapozott gyanú szerint garázdaság és több rendbeli lopás miatt folyik büntetőeljárás egy 17 éves rétsági fiú ellen.
A Balassagyarmati Rendőrkapitányság egy rendbeli garázdaság és két rendbeli lopás vétség, míg a Rétsági Rendőrkapitányság egy rendbeli lopás vétség megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást egy 17 éves rétsági fiú ellen.
A nyomozás adatai alapján a fiatalkorú 2017. május 24-én Ipolyszögön, az egyik távolsági buszon a mellette ülő utas lábát meglökte, majd kezét ökölbe szorítva elkérte tőle mobiltelefonját. A gyanúsított egy telefonhívást kezdeményezett a készülékről, majd azt visszaadta tulajdonosának.
A fiatalkorú megalapozottan gyanúsítható továbbá azzal is, hogy 2017 áprilisában az egyik balassagyarmati családi házba - a villanyóránál hagyott kulcs használatával - bement és ott kutatást végzett, míg egy másik ingatlannál az ablakot próbálta meg befeszíteni, ami nem sikerült. A 17 éves fiú egyik ingatlanból sem tulajdonított el semmit. A gyanúsított 2017. február 27-én a délutáni órákban az egyik nőtincsi családi ház pincéjének ablakát betörte és onnan két agancsot lopott el.
A Balassagyarmati Rendőrkapitányságra 2017. május 24-én előállított fiatalkorút a rendőrök gyanúsítottként hallgatták ki és vizsgálják, hogy más hasonló jellegű bűncselekmény elkövetésével összefüggésbe hozható-e.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 27. 11:16, kedd | Helyi
VIDEÓ - Salgótarjánnak biztosra kell mennie!
Nehezen megszerzett előnyünket nem adhatjuk, nem ajándékozhatjuk a bizonytalan jövőre szavazókra. Gondolhat bárki bármit a város jövőjéről, de a tényekkel szemben haladni ésszerűtlen és felelőtlen dolog.
2026. Január 25. 13:32, vasárnap | Helyi
EGY RÈGI TÖRTÉNET!
Messziről jött emberek beszélnek zöldségeket, baloldali megmondóemberek pedig ferdítik a valóságot, ezért fontosnak tartom, hogy röviden bemutassam az én történetemet.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
