Hírek
2011. December 05. 00:00, hétfő |
Helyi
Forrás: infonograd
December 8-án városi gyásznap lesz Salgótarjánban
Salgótarjánban 2011. december 8-án városi gyásznap lesz az 1956-os sortűz áldozatainak emlékére.
A rendezvény 16 órakor istentisztelettel kezdődik az Acélgyári úti Szent József Plébániatemplomban. A megemlékezés 16 óra 45 perctől gyalogos felvonulással folytatódik egészen a December 8. térig, ahol 19 óráig tart a program.
A vonulás útvonala: Acélgyári út - Rákóczi út Zagyvapálfalva felé vezető forgalmi sávjai - Bem úti kereszteződés - December 8. tér.
Az esemény zavartalan és biztonságos lebonyolítása érdekében, a vonulást a Salgótarjáni Rendőrkapitányság Közrendvédelmi Közlekedésrendészeti és Határrendészeti Osztályának rendőrei a helyi polgárőrök segítségével részleges forgalomkorlátozással biztosítják. Az érintett útszakaszon szakaszos lezárásra és forgalomirányításra kell számítani, illetve a gyülekezés, valamint a megemlékezés helyszínét gyalogos járőrök biztosítják. A forgalomkorlátozás a tömegközlekedési járatokat valamint a megkülönböztető jelzéseket használó járművek közlekedését nem érinti. Kérik a közlekedés részt vevőit, hogy a rendezvény ideje alatt türelmesen és körültekintően haladjanak az érintett útszakaszokon és városrészekben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 18. 08:46, csütörtök | Helyi
Videón - Nógrád megyébe kell jönnöd! Nézd meg a teljes beszélgetést!
Ahogy Becsó Zsolt is mondja: ha nyugalomra, gyönyörű túraútvonalakra és valódi értékekre vágysz, Nógrád megyébe kell jönnöd! Nézd meg a teljes beszélgetést!
2025. December 17. 09:41, szerda | Helyi
Salgótarján ébred - Adjuk az új város képeit, várjuk a véleményeket!
Salgótarján városközpont rehabilitációja építészeti tervpályázat 1. díj. A városközpont rehabilitáció hosszútávú célja, hogy élhető városközpont alakuljon ki Salgótarjánban. A cikk végén várjuk a véleményét.
2025. December 17. 09:41, szerda | Helyi
Salgótarján ébred - Adjuk az új város képeit, várjuk a véleményeket!
Salgótarján városközpont rehabilitációja építészeti tervpályázat 1. díj. A városközpont rehabilitáció hosszútávú célja, hogy élhető városközpont alakuljon ki Salgótarjánban.
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
