Hírek
2015. Február 04. 13:30, szerda |
Helyi
Forrás: infonograd
Cipőt akart lopni
A fiatalkorút a biztonsági őrök tetten érték.
A Balassagyarmati Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást egy 17 éves érsekvadkerti fiú ellen.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján a gyanúsított a minap az egyik balassagyarmati áruházban a polcról egy cipőt elvett, majd arról az áruvédelmi eszközt eltávolította. A fiú a lábbelit felvette, míg a saját használt cipőjét a polcra visszahelyezte, és a boltból fizetés nélkül távozni akart. A biztonsági őrök a cselekményt észlelték, és a fiatalkorút megállították és a rendőrök kiérkezéséig a helyszínen visszatartották.
Az egyenruhások a 17 éves fiút a rendőrkapitányságra előállították, ahol a nyomozók gyanúsítottként kihallgatták és az eltulajdonítani kívánt cipőt lefoglalták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 27. 11:16, kedd | Helyi
VIDEÓ - Salgótarjánnak biztosra kell mennie!
Nehezen megszerzett előnyünket nem adhatjuk, nem ajándékozhatjuk a bizonytalan jövőre szavazókra. Gondolhat bárki bármit a város jövőjéről, de a tényekkel szemben haladni ésszerűtlen és felelőtlen dolog.
2026. Január 25. 13:32, vasárnap | Helyi
EGY RÈGI TÖRTÉNET!
Messziről jött emberek beszélnek zöldségeket, baloldali megmondóemberek pedig ferdítik a valóságot, ezért fontosnak tartom, hogy röviden bemutassam az én történetemet.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
