Hírek
2015. Május 28. 15:00, csütörtök |
Helyi
Forrás: radiofocus.hu
363 induló a pünkösdi futóversenyen
Hétfő délelőtt minden várakozást felülmúlva összesen 363 futó vett részt az első alkalommal megrendezett Pünkösdi futáson.
A salgótarjáni Uzoni Péter Gimnázium volt a központja annak a rendezvénynek, amellyel Kadlót Zoltán pályafutása előtt tisztelegtek a résztvevők. A máig aktívan sportoló Kadlót megnyerte a félmaratoni távot, mint az országos csúcstartó, a verseny névadója. 21 kilométeren összesen 89 futó ért célba, míg a rövidebbik, 5 kilométeres távon 274-en indultak, itt az abszolút győzelmet a jelenlegi egyik legjobb magyar hosszútávfutó, a fővárosi Csere Gáspár nyerte, aki jelenleg az olimpiai kvótát is ostromolja. A nőknél egy Kadlót-tanítvány, Barta Luca (SAC) futotta a legjobb időt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 27. 11:16, kedd | Helyi
VIDEÓ - Salgótarjánnak biztosra kell mennie!
Nehezen megszerzett előnyünket nem adhatjuk, nem ajándékozhatjuk a bizonytalan jövőre szavazókra. Gondolhat bárki bármit a város jövőjéről, de a tényekkel szemben haladni ésszerűtlen és felelőtlen dolog.
2026. Január 25. 13:32, vasárnap | Helyi
EGY RÈGI TÖRTÉNET!
Messziről jött emberek beszélnek zöldségeket, baloldali megmondóemberek pedig ferdítik a valóságot, ezért fontosnak tartom, hogy röviden bemutassam az én történetemet.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
