Városlista
2025. június 2, hétfő - Anita, Kármen

Hírek

2022. Március 06. 08:05, vasárnap | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixbay

140 milliárdos útfejlesztés várható

140 milliárdos útfejlesztés várható

A kormány 140 milliárd forint útfejlesztési támogatásról döntött - jelentette be Varga Mihály pénzügyminiszter a Facebook-oldalára felkerült bejegyzésében szombaton.

Kiemelte: a forrásból 220 összekötő és bekötő út újulhat meg vidéken.

Tovább javul a vidéki települések elérhetősége, biztonságosabbá válik a közlekedés, erősödik a helyi gazdaság - jegyezte meg a pénzügyminiszter.

Varga Mihály jelezte, hogy a gyorsforgalmi utakat is bővítik; 2010 óta 1300-ról 1900 kilométerre növelték a hazai gyorsforgalmi úthálózatot.

"Magyarország előre megy, nem hátra!" - hangsúlyozta végül hozzászólásában.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 02. 06:00, hétfő | Belföld

Parajd - Segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a sóbánya dolgozóinak családjait

Célzott segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a víz alá került parajdi sóbánya dolgozóinak családjait, és a helyszínen egyeztet a helyi vezetőkkel - közölte a segélyszervezet az MTI-vel közleményben vasárnap.

2025. Június 02. 06:00, hétfő | Belföld

Nagy Márton: kiváló üzlet volt a reptér visszavásárlása

Kiváló üzlet volt a reptér visszavásárlása Magyarország számára! - írta Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter Facebook-oldalán vasárnap délelőtt.

2025. Június 01. 08:21, vasárnap | Belföld

Nemzetgazdasági Minisztérium: továbbra is befektetésre ajánlja Magyarországot a Moody’s

A Moody’s ismét megerősítette Magyarország államadósság-besorolását, és a többi hitelminősítőhöz hasonlóan továbbra is befektetésre ajánlja hazánkat -

2025. Június 01. 08:20, vasárnap | Belföld

Vágujhelyi Ferenc: rekordot döntött az eSZJA