2024. május 20, hétfő - Bernát, Felícia

2024. Május 09. 09:00, csütörtök | Helyi sport
Forrás: MTI-BAKU

Sportlövő-vk - Péni István döntős összetett puskában.

Péni István szerdán bejutott a férfi kisöbű szabadpuska 3x20 lövéses számának csütörtöki fináléjába, melyről a nőknél Mészáros Eszter egy \"hajszállal\" maradt le a Bakuban zajló sportlövő világkupa-viadalon.

A nemzetközi szövetség honlapja a párizsi olimpiai kvótás Péni 592 kört ért el az alapversenyben, amivel az ötödik helyen jutott fináléba.
Csapattársai közül Hammerl Soma 585 körrel a 26., míg a szintén olimpiai kvótás Pekler Zalán - a szám Európa Játékok-aranyérmese - 583-mal a 42. pozícióban zárt
A nőknél Mészáros Eszter szintén kiválóan lőtt, 591 kört produkált, ám lemaradt a fináléról és 13. lett. Ez azért lehet számára bosszantó, mert a hetedik és nyolcadik is 591 kört ért el az alapversenyben, de az előtte végzők több belső tizest lőttek.

2024. Május 20. 08:21, hétfő | Helyi sport

Magyar és romániai futó nyerte a 111 kilométeres hegyi ultramaratont.

Dittrich András, a tavalyi ezüstérmes és tavalyelőtti bronzérmes nyerte a 111 kilométeres Salomon Ultra-Trail Hungary ultratávú terepfutó versenyt vasárnap.

2024. Május 20. 08:08, hétfő | Helyi sport

Para-atlétikai vb - Ekler Luca aranyérmes 100 méteren.

Ekler Luca aranyérmet szerzett 100 méteres síkfutásban a para-atlétikai világbajnokságon, a japán Kóbéban.

2024. Május 19. 18:30, vasárnap | Helyi sport

Először nyert futamot a túraautós Európa-kupában Losonczy Levente.

Losonczy Levente nyerte a túraautós Európa-kupa Zolderben rendezett második fordulójának második futamát vasárnap.

2024. Május 19. 13:45, vasárnap | Helyi sport