Városlista
2021. szeptember 23, csütörtök - Tekla

Képek | Kultúra

Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2018-2019.

2019-12-13 19:06:30

Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2018-2019. Tanév.

Bábel Szilvia Tea Beszterce Kézilabda
Strandkézilabda Diákolimpia IV. korcsoport Országos Döntő IV. helyezés
Testnevelője: Szabó Attila
Edzője: Szabóné Sipos Éva

Békési Dominik Beszterce Kézilabda
Strandkézilabda Diákolimpia IV. korcsoport Országos Döntő I. helyezés
Testnevelője: Sramkó Tibor
Edzője: Szabó Attila

Gulyka Zsombor Gábriel Beszterce Atlétika
Atlétika Diákolimpia Országos Döntő II. korcsoport többpróba csapat III. helyezés Testnevelője: Kulik Zsuzsanna
Edzője:

Károlyi Milán Igor Beszterce Kézilabda
Strandkézilabda Diákolimpia IV. korcsoport Országos Döntő I. helyezés
Atlétika Diákolimpia Ügyességi Csapatbajnokság Országos Döntő kislabdahajítás I. helyezés
Testnevelője és edzője: Szabó Attila

Kiss János Csongor Beszterce Atlétika
Atlétika Diákolimpia Országos Döntő II. korcsoport többpróba csapat III. helyezés
Testnevelője: Kulik Zsuzsanna
Edzői: Bakos László és Mrakics Nikolett

Maier Bendegúz Zoltán Beszterce Tájékozódási futás
Váltó Országos Bajnokság II. helyezés
Testnevelője: Torják Tibor
Edzője: Sramkó Tibor

Oravecz Kevin Patrik Beszterce Atlétika
Atlétika Diákolimpia Országos Döntő II. korcsoport többpróba csapat III. helyezés
Testnevelője: Storkné Draveczky Éva
Edzői: Bakos László és Mrakics Nikolett

Péter Nándor Beszterce Kerékpár, Atlétika
Országos Diákolimpiai döntő – terepkerékpár IV. hely, montainbike V. hely, Mezeifutó Diákolimpia Országos Döntő II. kcs. Csapat IV. hely, Atlétika Diákolimpia Országos Döntő II. korcsoport többpróba csapat III. helyezés
Testnevelője: Kulik Zsuzsanna
Edzője: Mrakics Nikolett

Svecz Beáta Beszterce Kézilabda
Strandkézilabda Diákolimpia IV. korcsoport Országos Döntő IV. helyezés
Testnevelője: Sramkó Tibor
Edzője: Szabóné Sipos Éva

Tóth Axel Áron Beszterce Atlétika, Kézilabda
Atlétika Diákolimpia Ügyességi Csapatbajnokság Országos Döntő kislabdahajítás I. helyezés
Strandkézilabda Diákolimpia IV. korcsoport Országos Döntő II. helyezés Testnevelője: Sramkó Tibor
Edzője: Szabó Attila

Tóth Noel Noé Beszterce Kézilabda
Strandkézilabda Diákolimpia IV. korcsoport Országos Döntő I. helyezés Atlétika Diákolimpia Ügyességi Csapatbajnokság Országos Döntő kislabdahajítás I. helyezés
Testnevelője és Edzője: Szabó Attila

Verebélyi Attila Beszterce Tájékozódási futás
Váltó Országos Bajnokság II. helyezés
Testnevelője: Torják Tibor
Edzője: Sramkó Tibor

Katkó Zsombor Kodály Karate
Shotokán Karate Liga Magyar Bajnokság formagyakorlat III. helyezés
Testnevelője: Boros Janka Valéria
Edzője: Józsa Barnabás

Kelemen Adél Kodály Cselgáncs
Judo Diákolimpia Országos Döntő Ifjúsági 57 kg I. helyezés
Serdülő Országos Bajnokság 57 kg
I. helyezés
Testnevelője: Szabó Tamás
Edzője: Juhász Mihály

Kiss Zsófia Anna Kodály Kézilabda
Strandkézilabda Diákolimpia IV. korcsoportos Országos Döntő IV. hely
Testnevelője: Nemes Andrea
Edzője: Szabóné Sipos Éva

Nagy Veronika Kodály Tenisz Tenisz Diákolimpia Országos Döntő csapat V. helyezés
Testnevelője: Mrakics Nikolett
Edzője: Földi Sándor

Alb Levente Székhelyintézmény Tenisz Tenisz Diákolimpia Országos Döntő
IV. korcsoport csapat V. helyezés
Testnevelője: Szarvas József
Edzője: Földi Sándor

Alb Zalán Székhelyintézmény Tájékozódási futás
Váltó Országos Bajnokság II. helyezés
Testnevelője: Szarvas József
Edzője: Sramkó Tibor

Balázs Bálint Székhelyintézmény Shotokán karate
Ippon Shobu Karate Diákolimpia Országos Döntő II. helyezés Testnevelője: Kissné Tarjányi Viktória
Edzője: Józsa Barna

Balázs Fanni Székhelyintézmény Karate
Shotokán Karate Liga Magyar Bajnokság küzdelem I. helyezés Testnevelője: Tarjányi Viktória
Edzője: Józsa Barna

Czímer Dávid Székhelyintézmény Kosárlabda
Junior NBA Országos Kosárlabda Bajnokság IV.helyezés
Testnevelője és edzője: Szarvas József

Fejérvári Bálint Székhelyintézmény Tenisz
Tenisz Diákolimpia Országos Döntő
IV. korcsoport csapat V. helyezés
Testnevelője:Szarvas József
Edzője: Földi Sándor

Fenyő Blanka Székhelyintézmény Sakk Sakk Diákolimpia Országos Döntő III-IV. korcsoportos leány csapat VI. helyezés
Testnevelője: Kissné Tarjányi Viktória
Edzői: Görcsi Gábor és Vajda Albert

Gáspár Lili Székhelyintézmény Renisz
Tenisz Diákolimpia Országos Döntő V. helyezés
Testnevelője:Szarvas József
Edzője: Földi Sándor

Hegedűs Flóra Székhelyintézmény Biatlon, Sífutás, Atlétika Légpuskás Egyéni Országos Bajnokság I. helyezés
Légpuskás Sprint Országos Bajnokság I. helyezés
Nyári Légpuskás Biatlon Országos Bajnokság egyéni és sprint I. helyezések
Testnevelője: Szarvas József
Edzője: Máté Csaba

Kiss-Csitári Ákos Székhelyintézmény Kosárlabda
Junior NBA Országos Kosárlabda Bajnokság IV. helyezés
Testnevelője: Szarvas József
Edzője: Soós Gábor

Kovács Rebeka Zsófia Székhelyintézmény Sakk
Sakk Diákolimpia Országos Döntő
II. korcsoportos amatőr leány kategória I. helyezés
III-IV. korcsoportos leány csapat VI. helyezés
Testnevelője: Kissné Tarjányi Viktória
Edzője: Vajda Albert

Kovács Veronika Székhelyintézmény Sakk
Sakk Diákolimpia Országos Döntő III-IV. korcsoportos leány csapat VI. helyezés
Testnevelője: Kissné Tarjányi Viktória
Edzője: Mede István

Rozgonyi Benedek Székhelyintézmény Kosárlabda
Junior NBA Kosárlabda Országos Bajnokság IV. helyezés
Testnevelője és edzője: Szarvas József

Rónay Miksa Székhelyintézmény Judo
Judo Diákolimpia Országos Döntő serdülő „B”kategória 55 kg súlycsoport VI. helyezés
Testnevelője: Bagyal Péter
Edzője: Megyeri László

Sáfrány Gergely Márton Székhelyintézmény Tenisz
Tenisz Diákolimpia Országos Döntő IV. korcsoport csapat V. helyezés
Testnevelője: Szarvas József
Edzője: Földi Sándor

Somoskői Zalán Tibor Székhelyintézmény Kosárlabda
Junior NBA Országos Kosárlabda Bajnokság IV. helyezés
Testnevelője: Szarvas József
Edzője: Soós Gábor

Szabó Benedek Székhelyintézmény Kosárlabda
Junior NBA Országos Kosárlabda Bajnokság IV. helyezés
Testnevelője: Kissné Tarjányi Viktória
Edzője: Szarvas József

Szabó Dániel Székhelyintézmény Kosárlabda
Junior NBA Országos Kosárlabda Bajnokság IV. helyezés
Testnevelője: Szarvas József
Edzője: Soós Gábor

Szabó Zétény Bendek Székhelyintézmény Fekvenyomás Fekvenyomó Diákolimpia Országos Elődöntő és országos döntő I. helyezések
Testnevelője: Kissné Tarjányi Viktória
Edzője: Szarvas József

Tóth Barbara Székhelyintézmény Triatlon, Duatlon, Atlétika
Nyílt Hegyifutó Országos Bajnokság I. helyezés
Terepduatlon és Tereptriatlon Országos Bajnokságokon elért II. helyezések
Testnevelője: Bagyal Péter
Edzője: Szuhán Attila

Bali Sára Bolyai Kerékpár, Atlétika, Duatlon
Duatlon Diákolimpia Országos Döntő V. korcsoport I. helyezés
Mezeifutó Diákolimpia Országos Döntő V. korcsoport csapat II. helyezés
Országúti Kerékpár Diákolimpia Országos Döntő V.B korcsoport időfutam és mezőnyverseny I. helyezések
Testnevelője: Czímerné Séber Darinka
Edzője: Máté Csaba és Nagy Péter

Barta Luca Bolyai Öttusa
Junior Országos Bajnokság egyéni I. és csapat III. helyezés
Junior Öttusa Világbajnokság III. helyezés
Felnőtt Öttusa Európa Bajnokság III. helyezés
Felnőtt Öttusa Világbajnokság II. helyezés
Testnevelője: Czene Éva
Edzője: Kadlót Zoltán

Kotroczó Dorka Enikő Bolyai Országúti kerékpár
Országúti Kerékpár Diákolimpia Országos Döntő egyéni időfutam II. helyezés
Testnevelője: Czene Éva
Edzője: Nagy Péter

Laczkó Rozina Luca Bolyai Triatlon-Duatlon
Duatlon Mix Váltócsapat Országos Bajnokság III. hely
Triatlon Váltó Országos Bajnokság
III. hely
Testnevelője: Czímerné Séber Darinka
Edzője: Balogh József

Laczkó Szabina Blanka Bolyai Triatlon
Triatlon Sprint Országos Bajnokság Felnőtt Sprint II. helyezés Testnevelője: Czene Éva
Edzője Balogh József

Mag Fruzsina Bolyai Tájékozódási futás, Atlétika
Tájékozódási Futás Csapat Országos Bajnokság I. helyezés
Középtávú Országos Bajnokság II. helyezés
Váltó Országos Bajnokság II. helyezés
Mezeifutó Diákolimpia Országos Döntő csapat II. helyezés Testnevelője: Czene Éva
Edzője: Sramkó Tibor

Mag Viktória Bolyai Tájékozódási futás, Atlétika
Ifjúsági Európa Bajnokság rövidtáv III. helyezés és váltó V. helyezés
Csapat Országos Bajnokság I. helyezés
Rövidtávú és Normáltávú Országos Bajnokságok II. helyezései,
Tájékozódási futás diákolimpia országos döntő rövidtáv és normáltáv I. helyezések
Mezeifutó Diákolimpia Országos Döntő egyéni II. és csapat II. helyezések
Testnevelője: Czene Éva
Edzője: Sramkó Tibor

Majcher Emese Bolyai Vívás
Kadett női párbajtőr országos csapatbajnokság IV. helyezés Testnevelője: Czímerné Séber Darinka
Edzője:

Nagy Szilvia Bolyai Atlétika, Tájékozódási futás
Mezeifutó Diákolimpia Országos Döntő csapat II. helyezés
Tájékozódási Futás Csapat Országos Bajnokság I. helyezés
Váltó Országos Bajnokság II. helyezés
Testnevelője: Czene Éva
Edzője: Sramkó Tibor

Nagy Zalán Zsolt Bolyai Táncsport
Országos Bajnokság Junior II. C korcsoport latin V. helyezés
Táncsport Diákolimpia Országos Döntő ifjúsági páros latin versenyszám
VI. helyezés
Testnevelője: Pálfalvai Zoltán
Edzői: Juhász Amarilla és Kéri Szabolcs

Verebélyi Márton Bolyai Tájékozódási futás
Tájékozódási Futás Sprint Váltó Országos Bajnokság V. helyezés Testnevelője: Pálfalvai Zoltán
Edzője: Sramkó Tibor

Nagy Vivien Madách Kézilabda
Strandkézilabda Diákolimpia V-VI. Korcsoportos Országos Döntő IV. helyezés
Testnevelője: Czímer Péter
Edzője: Szabó Evelin

Szabó Kitti Madách Kézilabda
Strandkézilabda Diákolimpia V-VI. Korcsoportos Országos Döntő IV. helyezés
Testnevelője: Czímer Péter
Edzője: Szabó Evelin

Zsélyi Bora Madách Karate
Ippon Shobu Karate Diákolimpia Országos Döntő III. helyezés
Ippon Shobu Karate Magyar Bajnokság kumite V., kata III. helyezések
Testnevelője: Szabó Evelin
Edzője: Józsa Barnabás

Vlaszács Tamás Stromfeld Sportlövészet
Sportlövő Diákolimpia V-VI. Korcsoport Országos Döntő légpisztoly II. helyezés
Középiskolai Országos Bajnokság 20 lövéses légpisztoly III. helyezés
Testnevelője: Bartus Zoltán
Edzője: Kolláth Zoltán

Minden Díjazottnak Felkészítőknek Tanáraiknak Gratulálunk!





















































Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2018-2019.
Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2018-2019. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2018-2019. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2018-2019. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2018-2019. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2018-2019. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2018-2019. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2018-2019. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2018-2019. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2018-2019. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2018-2019. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2018-2019. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2018-2019. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2018-2019. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2018-2019. Jó Tanuló Jó Sportoló Díjazott Tanulói 2018-2019.